Batoh panda Amalie DYR

Udržitelné
Značka: DYR
989 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Všechny cennosti budou v bezpečí! Starostlivá panda Amalie je nejenže spolehlivě ochrání, ale bude i věrným společníkem pro všechny výlety a dobrodružství.

odrážka batoh je voděodolný

odrážka praktický hrudní popruh zamezí sklouzávání z ramen

odrážka dánský design, který ani za několik let nevyjde z módy

odrážka oblečení, které nekončí v koši po prvním majiteli, ale bude stále krásné a připravené být využito znovu a znovu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vtipný dětský batoh s přezkou a motivem starostlivé pandy Amalie . Tento praktický batoh poslouží spolehlivě ať už do školky, na kroužek, na nákup s maminkou a tatínkem nebo na dobrodružný výlet.

Dětský batůžek je vyroben z nepromokavého materiálu a díky hrudnímu popruhu nesklouzává z ramen a dítě si tak nemusí batoh neustále upravovat. Batoh disponuje praktickým poutkem na zavěšení.

Značka DYR spadá pod značku Danefae, která vzdává hold tradičnímu dánskému designu s přidáním široké palety barev. Jejím cílem je „dělat praktické zároveň krásným".

Danefae vyrábí udržitelnou dětskou módu, při jejíž výrobě je pečlivě zvážena efektivní spotřeba materiálu. Značka je bojovníkem proti jednorázové „fast fashion" kultuře 

Produkty jsou navrhovány tak, aby byly stále krásné i po mnohaletém používání, aby posloužily nejen jednomu dítěti a design je přizpůsoben tak, aby byl i po několika letech líbivý a nevyšel takzvaně z módy. Což je výhodné nejenom pro kapsu zákazníka, ale těží z toho celá společnost, protože oblečení, které slouží déle, znamená nižší spotřebu a méně odpadu. 

Pro značku je klíčové, aby její výrobní partneři dodržovali enviromentální i lidská práva a vhodné pracovní podmínky pro zaměstnance. Tato dodržení zajišťují pravidelnými kontrolami výrobních závodů. Značka spolupracuje s výrobci, jež jsou držiteli certifikací BSCI, Oeko-Tex, Swan label nebo GOTS. 

   gots_certifikat    bsci_certifikat nordic_ecolabel_certifikatoeko-tex-_certifikat  

Danefae se také aktivně zapojuje do charitativní činnosti, je například dlouholetým podporovatelem nadace DinNødhjælp, která provozuje v Nigérii sirotčinec pro opuštěné děti. 

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Díky Danefae se můžeme přesvědčit, že některé oděvní značky se při výrobě řídí vyššími principy, jako je například odpovědnost vůči životnímu prostředí a s tím související odmítání kultu jednorázové módy. Oblečení je navíc extrémně pohodlné a jeho design je naprosto unikátní.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské batohy a dětské kabelky
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Velikost: 24cm X 31cm X 10cm
Složení: 100% polyester
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DYR_logo

Vydejte se na safari, do džungle nebo na severní pól!

Slovíčko DYR” znamená v dánštině jednoduše„zvířata” a tato značka je miluje všechna - domácí i divoká, chlupatá, bez srsti, s šesti nohama i bez nich. Dále zbožňuje děti - malé, velké, tiché, hlučné, hodné i nezbedy. Spojením těchto věcí vznikne oblečení z té nejjemnější bavlny pro největší pohodlí a komfort, ve kterém se děti budou moci cítit volně jako ta nejvíce divoká a nezkrotná zvířata. 

DYR je dceřiná značka Danefae a jejich oblečení se vyznačuje veselými barvami, vtipnými potisky ze zvířecí říše a především měkkými a pohodlnými materiály a střihy.