SLEVA 30% NA VEŠKERÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY | KÓD EXTRA30

Linda testuje: dívčí šaty Alba of Denmark

Abyste nekupovali pověstného zajíce v pytli a naopak věděli, co můžete od jednotlivých značek a jejich produktů očekávat, připravili jsme pro Vás tuto rubriku. 

Chceme, aby vztah mezi námi a Vámi byl vybudován na důvěře. A co může být lepší důkaz, že si za zbožím, které nabízíme plně stojíme, než fakt, že ho nosí naše děti. 

A není to žádné rádoby nošení. Naše děti jsou aktivní jedinci, kteří mají rádi pohyb a nesedí nikde v koutě! Ale to sami uvidíte…

divci_saty_modre

Dnes si pod drobnohled vezmeme dětské šaty od dánské značky Alba of Denmark. Nevšední retro šaty v modré barvě s typickými retro prvky, které jsou vhodné pro všechny příležitosti. Dívčí šatičky od Alby vynosí Vaše dítka jak na hřiště nebo na výlet do ZOO, tak i na slavnostní příležitost jakou je například svatba. 

KDO JE TESTOVAL?

testujeme_obleceni

CO VŠE ŠATY PODSTOUPILY? 

odrážka návštěva záchranné stanice, kde pečují o nalezená zvířata

odrážka vyzkoušení teploty vody a strmosti kamenů v přírodní rezervaci Stvořidla

odrážka jeden úraz

odrážka jedna zmrzlina

odrážka vykňouraná jízda na koloběžce

divci_saty_na_svatbu

Květnová neděle, ve kterou zrovna nepadal déšť přímo vybízela k nějakému výletu. Tak proč jich nespojit několik dohromady, kdyby náhodou se zase počasí rozhodlo dalšího půl roku nespolupracovat, ať máme aspoň nějaké hezké zážitky. 

První zastávkou naší cesty byla záchranná stanice v Pavlově. A Linda byla nadšená, pobíhala od jedné voliéry s ptáky k druhé. Přeskakovala přes malé potůčky a hrála si s kusem klacku na rybáře. A málem spadla do nádrže s vodou…

detske_saty_slavnostni

Naše cesta pokračovala do přírodní rezervace Stvořidla. Koryto řeky Sázavy je vyhledávaným rájem vodáků. A nejenom těch, náš Malý Lojzo se také cítil jako v ráji. Hop na kámen a skok na další… Jelikož vzrušení z pohybu a potřeba vyhrát závod v běhání byla tak silná, zapletly se Malému Lojzovi nohy a vezli jsme domů jako suvenýr z cest rozbitý loket. 

letni_saty_pro_deti

A jelikož cestou domů jsme zaškočili na nákup do supermarketu, uviděl někdo u vchodových dveří stánek a v něm paní prodavačku, jak podávala zákazníkovi zmrzlinu…

”Maminka, žmržlinu!” 

“A jak se říká?”

“Děkuju”...

Vybrala si čokoládovou…To, že šaty nebyly ušetřeny je myslím zbytečné psát. Naštěstí po vyprání ani stopy po čokoládě. 

detske_saty_na_svatbu

Cestou domů jsem byla přesvědčená, že až dorazíme, tak někdo prolítne sprchou, poručí si láhev mléka a jde se spát, ale dál od pravdy jsem nemohla být. A tak se ještě jezdilo alespoň před barákem na koloběžce. 

divci_letni_saty

MAMINKA HODNOTÍ

Pořizovací cena šatů je vyšší, ale jejich koupí získáte šaty, které využijete pro nespočet příležitostí a už nebudete muset kupovat jiné. Budete mít zkrátka letní šaty, které se hodí jak na dětské hřiště, na nákup, do ZOO, ale také je může Vaše holčička směle vynést na společenskou událost, získáte tak slavnostní dětské šaty na svatbu.

Šaty pro holčičky jsou pohodlné, poskytnou jim dostatečnou volnou a pohodlí při různých aktivitách. 

Díky kvalitnímu materiálu, ze kterého jsou ušité, se nemusíte bát, že budou děravé hned po prvním “použití”. Hned při prvním kontaktu s látkou mi bylo jasné, že držím v ruce něco, co se mi ihned po prvním praní nerozpadne. A když jsme u toho praní, tak šaty byly vypranéněkolikrát a neztratily nic ze své syté barvy.  

Značka Alba of Denmark se zaměřuje na filozofii udržitelné módy, což znamená, že usiluje o to, aby se jejich oblečení “recyklovalo” mezi další děti. Buďte si tedy jisti, že tyto šaty vynosí Vaše další dcerka nebo je podarujete například své neteři. A stále budou stejně krásné.  

Šaty patří rozhodně k dražším kouskům, ale přesto si troufám tvrdit, že se Vám tyto dívčí šaty vyplatí. Jejich variabilnost, kvalitní provedení, odolnost a unikátní design rozhodně mluví ve prospěch Vaší peněženky. 

No posuďte samy. Nemusíte kupovat šaty na různé příležitosti, tyto zastanou vše. Šaty jsou kvalitní, odolné a budou vypadat jako nové, připravené pro dalšího sourozence, případně se budou dát prodat za velmi slušnou cenu. Taková ŠATIČKOVÁ INVESTICE :)

recenze_obleceni

 

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT

divci_saty_na_svatbudivci_saty_na_letodetske_letni_saty