Hřeben z rybářské sítě OCEAN Filupa

První hřeben na světě, vyrobený z rybářských sítí vytažených z oceánů. 

srdcicko_odrazka vhodné jak pro maminky, tak i starší holčičky s delšími vlásky

srdcicko_odrazka extra pohodlné a příjemné česání

srdcicko_odrazka vhodný na všechny typy vlasů

srdcicko_odrazka ze 100% recyklovatelného materiálu

srdcicko_odrazka díky hřebenu se čistí oceány od přebytečného odpadu

doprava-zdarma-eshop otestovana-filupa kontakty

490 Kč
Dostupnost: Skladem
Hřeben z rybářské sítě OCEAN Filupa
kartac na vlasy ocean blue
Poslední kus

Detailní popis produktu

Věděli jste, že pokud se jako lidstvo budeme chovat stále stejně jako nyní, pak do roku 2050 bude v oceánech více plastu než ryb?

Ve světových oceánech je asi 640 000 tun opuštěného rybářského vybavení. Je to šílené číslo, že? Jedním z velkých viníků jsou opuštěné rybářské sítě, takzvané "sítě duchů". Důvod, proč se opuštěným sítím říká "sítě duchů", je ten, že stále chytají ryby a jiné mořské živočichy, i když nikdo nepřijde a nevyprázdní je.

hrebeny-na-vlasy

Jelikož jsou rybářské sítě často vyrobeny z plastu, mohou zůstat na mořském dně po mnoho let. Mohou být škodlivé jak pro životní prostředí, tak pro divokou zvěř.

kartac-na-vlasy-filupa

Díky unikátnímu design smyčky je kartáč na vlasy mimořádně pohodlný a také snadno uchopitelný. Dvojitě zakřivený hřeben masíruje pokožku hlavy a poskytne Vám dokonalou pohodu. Flexibilní hroty jsou navrženy tak, aby uchopily hodně vlasů a zároveň byly šetrné k pokožce hlavy.

 detska-kosmetika-filupa

Objevte i ostatní produkty od dánské značky Filupa

Značka otestovaná našimi dětmi

Dříve, než jsme zařadili do nabídky značku kosmetiky Filupa, vyzkoušeli jsme ji sami. Konkrétně naše dvě děti - Linda a Arthur. Ani jeden neměl sebemenší problémy, žádné vyrážky ani podráždění. Za naši rodinu tedy velká spokojenost! 

detsky-hreben-na-vlasy

Jeden hřeben jsme si pro sebe s mojí Lindou museli také vybrat! A podělíme se o něj. Na fotce vidíte, že hřeben není pouze pro maminky, ale také jejich malé parádnice. Velikost je ideální i pro ně a díky jeho lehkosti se s ním dětem skvěle manipuluje


Filupa_logo_black 

„Jako rodina prožíváme vše společně - ať už jsou to dny vyplněné radostí a smíchem nebo pláčem. Život je úžasný a bez překážek v životě to nejde. Ty nám připomínají, abychom si užívali každý okamžik a umožňují nám otevřít oči a uvědomit si důležité hodnoty v životě."

detska-kosmetika-z-danska

Dánská značka Filupa má přání stát se značkou, která se láskyplně postará o celou Vaši rodinu. Filupa věří, že péče o naši tělesnou schránku by nám měla dělat radost a vést k dobré náladě. Jejich produkty pro celou rodinu proto vyživují jak vaše tělo, tak i mysl. Do všech produktů přimíchali ve Filupa i obrovskou dávku vášně. Vášně a ambice pro vyvinutí těch nejlepších produktů.

Filupa pomáhá. V roce 2022 podporují veselé klauny v dánských nemocnicích a nadaci Make a Wish Denmark.

filupa-care_1 filupa-care_2

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Dříve, než jsme ji objednali pro vás, vyzkoušeli jsme ji sami! Dánská kosmetika Filupa si nás získala. Žádné podráždění a zarudnutí, pouze dvě spokojené děti s hebkými vlásky.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETIKA A PÉČE
Barva: modrá
Materiál: staré rybářské sítě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filupa_logo_black

„Pohoda dětí i dospělých na prvním místě." 

Produkty pro celou rodinu, které vyživují jak vaše tělo, tak i mysl.

Ambice vyvinout jedny z nejlepších produktů pro celou rodinu byla hnacím motorem pro vznik dánské značky Filupa. V jejich sortimentu najdete produkty na vlasy, tělo i kolekci Filupa Petit, která bude s láskou pečovat o vaše děti.