Klip na dudlík hořčice Grace Baby & Child

Tip na dárek
349 Kč
Skladem

Když zcela praktická věc jako klip na dudlík může být zároveň takto krásná, pak je to jasná výhra! 

odrážka dudlík se už nikde nebude povalovat 

odrážka správná délka klipu - dostatečně dlouhý, ale bezpečný

odrážka doplněk dotvářející outfit

odrážka značka vyrábějící produkty v Portugalsku a Španělsku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální klip na dudlík s jemným hořčicovým vzorem a roztomilou šedou bambulkou. Klip připnete na oblečení nebo bryndák pomocí pevné spony, díky které klip bude držet tam, kde má a nespadne. Klip je dlouhý 22 cm, čímž splňuje normu a zabraňuje tomu, aby se miminko uškrtilo.  

grace_baby_vyrobaNahlédnutí pod ruce řemeslníků, kteří tvoří v dílnách produkty značky Grace Baby & Child 

Klip, stejně jako ostatní produkty značky Grace Baby & Child jsou vyráběny v Portugalsku a Španělsku. Značka si pečlivě vybírá své výrobní partnery a soustředí se na výrobu v malých firmách vzdálených do 70 km od Bragy, kde sídlí. 

V dnešní době tvoří tým Grace Baby & Child pět maminek, které promítají své zkušenosti do řízení značky. Jak její zakladatelka Ana Peixoto Almeida říká: „Naše značka je výsledkem kvalitně stráveného času matky s dcerou“ 

Motem značky by mohlo být spojení modernost bez extravagance. Je přeci úžasné a pro naši planetu i přínosné, pořídit oblečení, které můžete bez ostychu dál používat s dalším dítětem i za několik let.  

  

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Značka Grace Baby & Child je krásným příkladem oblečení s příběhem, ve kterém se snoubí rodičovská zkušenost o tom, co je pro dítě nejlepší a krásné a poctivé řemeslné zpracování.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klipy na dudlík
Záruka: 2 roky
Barva: hořčicová
Složení: 100% bavlna
Velikost: cca 22x2,5cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 18.9.2022
Nádherný klip na dudlík???? a o kvalitě materiálu ani nemluvím????????

Portugalská značka oblečení pro děti Grace Baby and Child

Grace Baby & Child je portugalská značka pro děti od narození do 10 let. Cílem značky je vytvořit nejlepší dětské a domácí oblečení určené pro pohodlí našich nejmenší, které bude zároveň stylové. Jejich oblečení se vyznačuje romantickou jednoduchostí, funkčností a mimořádným důrazem pro detail.  

Grace Baby & Child založila v roce 2013 Ana Peixoto Almeida, maminka tří holčiček a jak sama říká, podstatou její značky je tradice s kosmopolitním nádechem, modernost bez extravagance, péče, dokonalost a především láska k našim dětem. 

Všechno oblečení je navrhováno v Portugalsku a vyráběno rovněž v Portugalsku či Španělsku.