Mushie Eva klip na dudlík SAGE

390 Kč
Skladem

Dudlík se neztratí ani nezašpiní pádem na zem. Vhodné také pro kousátka. 

srdcicko_odrazka pro všechny dudlíky s kroužkem nebo s jiným otvorem na provlečení šňůrky

srdcicko_odrazka korálky ze 100% potravinářského silikonu

srdcicko_odrazka bezpečná délka klipu (20 cm) - splňuje standard EN-12586

srdcicko_odrazka krásné minimalisté provedení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistický klip na dudlík od značky Mushie. Tento krásný klip nemusíte použít jenom na dudlíky, ale i na kousátko nebo drobné hračky, které chcete ochránit před spadnutím na zem.  

Klipy na dudlíky od značky Mushie, to je láska na první pohled. Důvodem je citlivě zkombinovaný efekt dřeva na silikonových korálkách s jemnými elegantními vintage barvami. Ty jsou vybírány velmi pečlivě a celý design se podřizuje heslu „jednoduchost”. 

mushie_klip_na_dudliky

Silikonové korále jsou vyrobené ze 100% potravinářského silikonu. Potravinářský silikon je nezávadný materiál, neobsahuje BPA ani jiné toxické látky, je tak naprosto vhodný pro styk s ústy těch nejmenších.

Kovové části klipu neobsahují nikl ani olovo a nylonová struna je odolná proti plísním.

Délka klipu včetně spony je 20 cm. 

Klipy na dudlík jsou v souladu s evropskými standardy EN-12586.

mushie_klipy_na_cumlik

Údržba: Klip na dudlík Mushie myjte ručně vodou, případně za použití šetrného přípravku. Nechte důkladně uschnout. Nesterilizujte a nemyjte v myčce nebo pračce.  

POZOR! Klip dudlíku nikdy neprodlužujte! Nepřipevňujte ho na žadné stuhy, tkaničky a šnůry, mohlo by dojít k uškrcení dítěte. Klip je dostatečně dlouhý sám o sobě a splňuje normu, aby k takovýmto věcem nedošlo. 

Varování: Klipy na cumlík nejsou hračky. Před každým použítím zkontrolujte klip, zda není poškozený. Pokud zjistíte jakékoliv poškození, ihned ho přestaňte používat. 

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

Nikdy nezapomenu na chvíle se ztraceným dudlíkem s naší Lindou. Čas, kdy se minuty mění na dlouhé hodiny. Párkrát jsme se takto vytrestali a poté jsme raději pořídili klip na dudlík. “ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klipy na dudlík
Barva: zelená
Materiál: 100% potravinářský silikon
Délka klipu: 20 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mushie logo

Americká značka Mushie působí na trhu od roku 2018. Za tuto dobu si však dokázala vybudovat dokonalé renomé svých produktů.

Značka je známá minimalistickým designem svých výrobků. Mushie spolupracuje s americkými a švédskými designéry, díky kterým spatřují světlo světa dokonalé, zdravotně nezávadné produkty určené pro naše nejmenší. 

To nejlepší pro každodenní starost o Vaše nejdražší.