BIBS lžičky Blush 2 ks

Souprava lžiček BIBS - větší lžička pro chvilky, kdy dítě krmí rodič. Menší lžička je ideální pro maličké dětské ručky, slouží k samokrmení a rozvoji motoriky.

  • úzký tvar ideální pro malá dětská ústa
  • měkká a úzká špička chrání citlivé dásně a vyvíjející se zoubky
  • protiskluzová a ergonomická rukojeť pro lepší úchop
  • ze 100% bezpečného potravinářského materiálu
  • v souladu s evropskými normami EN 14372

made-in-denmark

325 Kč
Dostupnost: Skladem
BIBS lžičky Blush 2 ks

Detailní popis produktu

Minimalistická souprava lžiček BIBS, se kterými si užijete s vaším miminkem společné chvilky při krmení. Větší lžička slouží pro rodiče, když krmí dítě. Menší lžička je svou velikostí ideální do malé dětské ruky a slouží k samokrmení. Dítě si tak rozvíjí svou jemnou motoriku.

Dětské nádobí BIBS podporuje sociální výhody společného stravování s malými dětmi. Stolováním s rodinou se neučí malé děti pouze jíst, ale také jim to pomáhá rozvíjet sociální dovednosti.

detske-nadobi

Dětská lžičky jsou navrženy a vyrobeny v Dánsku.

Materiál

Dětské nádobí BIBS je vyrobeno ze 100% bezpečného potravinářského materiálu, bez BPA, PVC a ftalátů. Tento jídelní set byl vyroben v souladu s evropskými normami EN 14372.

Údržba

Umyjte teplou vodou, případně saponátem a důkladně opláchněte. Lžičky jsou vhodné i do myčky nádobí. Pozor, nesmí se používat v mikrovlnné troubě!

bibs-detske-nadobi

Balení

BIBS jídelní dětské lžičky jsou zabaleny v krabičce, takže je můžete ihned darovat.

bibs-pribor


BIBS_logo

Dánská značka BIBS dosáhla oblíbenosti po celém světě. Jejich tradiční výroba ikonických dudlíku sahá do roku 1978. Kromě dudlíků nabízí BIBS také pestrý prémiový sortiment pro ty nejmenší. Vše v delikátním minimalistickém skandinávském designu. Produkty BIBS jsou garancí té nejvyšší kvality dětského sortimentu.

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Společně strávené chvíle při stolování hrají v naší rodině velkou roli. Je pro mě důležité, aby se naše děti naučily zdravým stravovacím návykům už v útlém věku. “

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské nádobí
Barva: růžová
Materiál: 100% bezpečný potravinářský materiál
Rozměr větší lžičky: 17,5 cm
Rozměr menší lžičky: 12,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BIBS_logo

Dánská značka BIBS byla založena v 70. letech.  Jejich zaměřením byly již od začátku dudlíky, které jsou již po desetiletí vylepšovány tak, aby byly tím nejlepším pro naše nejmilovanější. 

Jejich ambicí je vyrábět vysoce kvalitní výrobky z toho nejlepšího možného materiálu.  Třešničkou na dortu je pak esteticky dokonalý design. 

S nejvyšší úctou k funkčnosti a bezpečnosti tak vznikají dudlíky širokého barevného spektra, které zajišťuje, že každý rodič nalezne barvu dle svého vkusu a pomůže tak dotvořit osobitý styl každého miminka.