RECENZE A HODNOCENÍ

Zajímá vás, jak u nás sbíráme recenze a hodnocení produktů? Nemusíte mít strach, jsme na 100% transparentní. U zboží, které na našem e-shopu malylojzo.cz prodáváme, se objevují pouze recenze od skutečných zákazníků

Jak to u nás chodí? 

1. Čtrnáct dní od nákupu zboží dorazí zákazníkovi do e-mailové schránky, kterou použil při vytvoření objednávky, žádost o hodnocení zakoupeného produktu. Zákazníka, který takto produkt ohodnotí, rozpoznáme ihned podle čísla objednávky, které se nám v systému ukáže u hodnocení. (viz obrázek 1)

hodnoceni-lojzo2

Obrázek 1

2. V případě, že zákazník nepočká na e-mail s žádostí o hodnocení zakoupeného zboží, ale ohodnotí produkt z vlastní iniciativy, musí rovněž uvést svůj e-mail. (viz obrázek 2). V tomto případě se nám do systému bohužel nepropíše číslo objednávky. Takového recenzenta si prověříme a podle zadaného e-mailu zkontrolujeme, zda člověk hodnocený produkt skutečně zakoupil a recenze tak bude oprávněná.

hodnoceni-lojzo1

Obrázek 2

3. Veškeré recenze, které přijdou od uživatelů a návštěvníků e-shopu, kteří si však produkt NEZAKOUPILI a tím pádem ho NEVYZKOUŠELI, u produktů nezobrazujeme. Vážíme si toho, že se někomu líbí naše produkty a chce je na základě toho ohodnotit, ale tímto bychom bohužel mátli spotřebitele.