DOPRAVA A PLATBA

Způsoby dopravy 

Doprava zdarma nad 1200 Kč při platbě předem!  maly_lojzo_doprava

1. Česká pošta 

Pro doručení Vaší objednávky můžete zvolit možnost doručení prostřednictvím České pošty. Pokud Vás pošťák nezastihne na Vámi uvedené adrese, uloží se Váš balíček na nejbližší poště po dobu 5 dnů.  

Platba předem: 109 Kč

Platba dobírkou: 169 Kč

Zásilku můžete sledovat na webové stránce České pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace

2. Zásilkovna na pobočku

Pro doručení Vaší objednávky můžete zvolit možnost doručení na Vámi zvolenou pobočku zásilkovny. 

Platba předem: 65 Kč

Platba dobírkou: 125 Kč

Zásilku můžete sledovat na webové stránce Zásilkovny https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search

2. Zásilkovna na adresu

Vámi objednané zboží bude doručeno na Vaši adresu.

Platba předem: 89 Kč

Platba dobírkou: 149 Kč

DORUČENÍ NA SLOVENSKO

Na Slovensko doručujeme zboží prostřednictvím Zásilkovny. Zákazník si může vybrat, zda doručit balíček na pobočku Zásilkovny nebo domů. Pro slovenské zákazníky rovněž platí akce při objednávce nad 1200 Kč doprava zdarma. Na Slovensko nezasíláme na dobírku. 

1. ZÁSILKOVNA NA POBOČKU: 85 Kč

2. ZÁSILKOVNA NA ADRESU: 135 Kč

Vše zboží je skladem a bude Vám odesláno obvykle do 3 pracovních dnů od odeslání objednávky. O odeslání balíčku Vás budeme informovat e-mailem.  

Způsoby platby 

1. Platba kartou online (3D secure)

Objednávku můžete uhradit pomocí Vaší platební karty online. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Pokud by platba selhala, neváhejte nás kontaktovat, abychom se domluvili na jiné formě úhrady. 

2. Bankovní převod 

Objednávku můžete uhradit na náš účet 235673509/0600, vedený u společnosti Moneta Money Bank. Nezapomeňte prosím vyplnit vždy variabilní symbol, abychom mohli bez problémů přiřadit platbu k Vaší objednávce. Balíček bude odeslán po připsání částky na náš účet. 

3. Dobírka při doručení zásilky

Objednávku můžete také uhradit až při doručení balíčku. Poštovné je tak však navýšeno o poplatek za dobírku, který činí 60 Kč. Pokud překročí zákazník limit dopravy zdarma 1200 Kč a zvolí platbu dobírkou, bude mu účtován pouze poplatek za dobírku. Na dobírku zasíláme pouze zboží s doručovací adresou v České republice. 


Každá objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek a jejím odesláním s těmito podmínkami souhlasíte. V případě nepřevzetí zásilky si vyhrazujeme právo na úhradu nákladů souvisejících se zasláním zboží. 

Máte další otázky ohledně způsobů dopravy a platby? Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře nebo přes e-mail info@malylojzo.cz.