KDO JSME

 

Jsem máma pětiletého raubíře a chci Vám nabídnout to nejlepší, co můžete svým ratolestem dát. Tedy krom láskyplné náruče :-)

Tento obchod založila v roce 2020 úžasná Nela Balušík, která svým rozhodnutím ke změně úplně změnila směřování v životě mém.

Když jsem se jako zákazník náhodně dozvěděla, že s e-shopem končí, neváhala jsem ani chvilku a nabídla jsem jí možnost převzít její místo a v duchu obchodu pokračovat. A tak jsem tu pro Vás, abych Vám pomohla a poradila a díky našemu sortimentu zpříjemnila chvíle strávené s Vašimi dětmi. Bude mi ctí, když se mi podaří Nelinu myšlenku zachovat a třeba ji posunout o kousek dál. Jdu do toho s nasazením a nadšením a s těmi bývá výsledek vždy dobrý :-) Tak ať se Vám u nás líbí!

srdcicko_odrazka Proč se náš obchod jmenuje "Malý Lojzo"?

Ctím původní název e-shopu, k jehož jménu Nelu inspirovala její dcera Linda. Ani v nejmenším jsem neuvažovala o tom, že bych jeho jméno měnila. Lojzo totiž označuje rošťáka nebo nezbedu, a jelikož i já doma jednoho takového mám, rozhodla jsem se název zachovat a pokračovat tak dál v myšlence nabízet to nejlepší pro živé a rozverné děti.

srdcicko_odrazka Proč nakoupit právě u nás? 

Proč si vybrat právě náš e-shop? Děláme vše s láskou! Ať je to výběr nového zboží, komunikace s Vámi nebo balení Vašich objednávek. Práce je pro nás radostí a koníčkem a odměnou je nám spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Jsem máma, která má ráda kvalitní věci a které prostřednictvím e-shopu mohu nabídnout i Vám. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte a obraťte se na mě. Kdykoliv Vám ráda poradím s výběrem.

 

Děkujeme za každou Vaši objednávku a tím spojenou důvěru v nás

 

                                                                                                                                                                                                                                                 Lucie Jirásková

majitelka malylojzo.cz