SLEVA 30% NA VEŠKERÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY | KÓD EXTRA30

KDO JSME

Jsme malá rodinná firma založená v roce 2020. K chodu obchodu přispívají různou mírou všichni členové naší rodiny.

eshop_s_hrackami

Díky nové roli maminky se mi před třemi lety otevřel nový svět - mateřský. A asi jako každá novopečená maminka jsem se stala sledovatelkou dětských módních trendů. Po určité době jsem však byla poněkud unavená ze současné nabídky na českém a slovenském trhu. Chtěla jsem pro naše děti něco speciálního a výjimečného. Oni si to zaslouží! Jsou tím největší pokladem pro nás.

rodinna_firma_malylojzo

Proto jsem se s podporou mého drahého muže konečně odhodlala a odhodila své obavy a rozhodla se podnikat a pokusit se přinést něco nového. Heslem našeho e-shopu je "Výjimečné věci pro výjimečné děti" a za tímto sloganem si pevně stojím. Mým posláním je zprostředkovat Vám výjimečné produkty pro Vaše děti. 

drevene_hracky_eshop

Je pro mě klíčové, aby věci, které nabízíme, používaly a nosily i naše děti. Zasadní je pro mě upřímnost. Když něco doporučuji, dělám to s vědomím, že daná věc byla otestována našimi dětmi.  

eshop_s_udrzitelnou_modou

Mým přáním je, abyste u nás strávili pohodové chvíle. Zastavte se na našem blogu, kde pro Vás píši články, díky kterým se můžete dozvědět užitečné rady, ale také například poznat lépe příběh naší rodiny. Navíc zde najdete také kreativní věci k tvoření zdarma ke stažení. 

srdcicko_odrazka Proč se jmenujeme "Malý Lojzo"?

K názvu Malý Lojzo nás přivedla naše dcera Linda a její rošťácká povaha. Jelikož je tatínek Vlado Slovák, mluvíme doma i slovensky a právě jméno Lojzo používají manželovi rodiče pro označení rošťáka či nezbedníka.

srdcicko_odrazka Proč nakoupit právě u nás? 

Proč si vybrat právě náš e-shop? Děláme vše s láskou! Ať je to výběr nového zboží, komunikaci s Vámi nebo balení Vašich objednávek. Práce je pro nás radostí a koníčkem a odměnou je nám spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet.Jsme rodiče, máme zkušenosti s naším sortimentem a jsme tu pro Vás vždy, když budete potřebovat poradit. Neváhejte a kontaktujte nás. Kdykoliv Vám rádi poradíme s výběrem.

poradim_vam_zakaznicky_servis  

Děkujeme za každou Vaši objednávku a tím spojenou důvěru v nás

podpis_1 

majitelka malylojzo.cz