KDO JSME


rodinny_eshop

Jsme malá rodinná firma založená v roce 2020. K chodu obchodu přispívají různou mírou všichni členové naší rodiny (o té až o pár řádků níže).

Díky nové roli maminky se mi před dvěma roky otevřel nový svět - mateřský. A asi jako každá novopečená maminka jsem se stala sledovatelkou dětských módních trendů. Po určité době jsem však byla poněkud unavená ze současné nabídky na českém a slovenském trhu. Chtěla jsem pro naše děti něco speciálního a výjimečného. Oni si to zaslouží! Jsou tím největší pokladem pro nás.

Proto jsme se rozhodli přinést na český a slovenský trh originální kousky oblečení a dětských doplňků, díky kterým budou Vaše dítka ještě výjimečnější. Naši nabídku jsme rozšířili o edukativní dřevěné hračky z Japonska.

ORIGINÁLNÍ, NADČASOVÁ, UDRŽITELNÁ - přesně taková je dětská móda, kterou na e-shopu nabízíme.

Je nám ctí spolupracovat se značkami, které:

odrážka se řídí především potřebami dětí.

odrážka myslí i na naši planetu a snaží se zbytečně nezatěžovat životní prostředí.

odrážka dodržují vhodné pracovní podmínky pro zaměstnance.

PROČ PRÁVĚ MALÝ LOJZO?

K názvu Malý Lojzo nás přivedla naše dcera Linda a její rošťácká povaha. Jelikož je tatínek Vlado Slovák, mluvíme doma dvěma jazyky a právě jméno Lojzo používají manželovi rodiče pro označení rošťáka či nezbedníka.

PROČ PRÁVĚ U NÁS? 

Proč si vybrat právě náš e-shop? Děláme vše s láskou! Ať je to výběr nového zboží, komunikaci s Vámi nebo balení Vašich objednávek. Práce je pro nás radostí a koníčkem a odměnou je nám spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet.Jsme rodiče, máme zkušenosti s naším sortimentem a jsme tu pro Vás vždy, když budeme potřebovat poradit. Neváhejte a kontaktujte nás. Kdykoliv Vám rádi poradíme s výběrem.

 

nela_balusik

Maminka Nela se stará o správu webové stránky a o komunikaci s Vámi. S oblibou říká, že má tři děti - Lindu, Arthura a tento e-shop. Je amatérskou milovnicí umění a historie. Píše pro Vás blog, kde promítá zkušenosti s životem v Rumunsku, kde s rodinou čtyři roky žili, nebo jaké je cestovat s dětmi.

Nely favorit z našeho e-shopu: „Asi nejvíce ze všeho zbožňuji svetříky - ať už holčičí nebo chlapecké od značky Grace Baby & Child!"

Vladimir_Balusik

Tatínek Vlado komunikuje s našimi dodavateli a společně pro Vás vybíráme nové produkty. Je vášnivým cestovatelem, který by nejraději procestoval celý svět a jeho koníčkem je fotografování.

Vladův favorit z našeho e-shopu: „Cokoliv od značky Alba of Denmark, jejich retro styl mi přijde úžasně hravý a jako stvořený pro děti!" 

Ale tím nejdůležitějším prvkem, a to inspirací jsou naše dvě malé děti Linda a Arthur. 

linda_maly_lojzo

Náš Malý Lojzo - Linda je živel, který má svou hlavu! Život s ní je jedna velká jízda. Malá milovnice zvířat - hlavně koní a veškerého pohybu. Pro její rodiče bylo přirozené hledat oblečení, které by vydrželo její tempo, protože u Lindy nestačí být pouze krásným, ale zároveň ODOLNÝM

Lindy favorit z našeho e-shopu: Lindu dokáží zabavit na hodiny alpaky od značky Petit Kolibri. Ona sice tvrdí, že je to koník, ale vymluvte jí to... 

archie_maly_lojzo

Maličký Arthur, kterému říkají v rodině všichni Archie, je tou klidnější polovinou dětského zastoupení - alespoň prozatím. Momentálně je jeho největší zálibou láhev mléka a pozorování své sestry Lindy, při čemž se nestačí divit. 

Archieho favorit z našeho e-shopu: Archie zatím nejvíce oceňuje mušelínové plenky od Baby's Breath. Je to malý mazel a do této plenky se může skvěle zachumlat. 

Děkujeme za každou Vaši objednávku a tím spojenou důvěru v nás. 

podpis_1 

zakladatelka malylojzo.cz