Bryndák s kapsou DENIM Saga Copenhagen

Pro rodiče, kteří už jsou unaveni z praní po každém jídle! 

  • praktická hluboká kapsa zachytí jídlo, které tak neskončí na oblečení nebo zemi
  • vyrobený ze 100% potravinářského silikonu a je bez BPA a ftalátů
  • nastavitelné zapínání nikde neškrtí a dítě neomezuje
  • měkký a flexibilní - srolujete a snadno uschováte nebo přenesete
390 Kč
Dostupnost: Skladem
Bryndák s kapsou DENIM Saga Copenhagen

Detailní popis produktu

Zabezpečte Vašim dětem pohodlí a čistotu při každém jídle a to díky roztomilému silikonovému bryndáku od značky SAGA Copenhagen.

Kapsa bryndáku je dostatečně hluboká, aby udržela všechny tekutiny a jídlo, které do něj spadnou. Vaše dítě i okolí tak zůstanou čisté. Bryndáček je měkký a bude Vašemu dítku pohodlný, nebude ho omezovat v pohybu.

Zapínání

Bryndák má zapínání na krku pro pohodlné nošení se třemi knoflíky a čtyřmi nastavovacími otvory.

Materiál

Bryndáky SAGA Copenhagen jsou vyrobené ze 100% potravinářského silikonu. Potravinářský silikon je zdravotně nezávadný materiál, neobsahuje BPA ani jiné toxické látky, je tak naprosto vhodný pro styk s ústy těch nejmenších. 

Údržba

Bryndáček se snadno čistí. Stačí jej umýt mýdlem a nechat uschnout na vzduchu. Bryndák dobře odolává skvrnám a potravinářskému barvivu. SAGA Copenhagen uvádí, že mají bryndáčky ozkoušené i s kečupem a nezanechal žádné skvrny. 


 saga-copenhagen-logo

Dánská rodinná značka SAGA Copenhagen je spoluprací dvou generací - znalosti z oboru designu jedné generace se kombinují s kreativitou té druhé. 

Jejich design působí jemně a uklidňujícím dojmem a barvy odpovídají této náladě, jsou jemné a nadčasové, a to z velmi zvláštního důvodu. Každodenní život v rodině s malými dětmi je hektický a mnoho věcí se děje příliš rychle na to, aby to ti nejmenší všechno zpracovali. Často dostanou během dne tolik dojmů a podnětů, že veškerou svou energii vynaloží na její strávení, což pro ně není dobré, protože se jejich nervový systém dostává do stresu a jsou vyčerpaní a nešťastní z možného nepochopení těchto stimulů. 

Jemné barvy, hladký, měkký materiál a minimalistický design výrobků SAGA Copenhagen vytváří bezpečné a uklidňující prostředí, což je to, co děti potřebují, aby se vyvíjely správným tempem a byly šťastné.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Bryndák s kapsou byl (a stále je) pro mě jednoznačně jednou z největších vychytávek, která mi usnadnila péči o naše dvě dětičky. A také spoustu času. Je skvělé nemuset dítě po každém jídle převlékat do čistých šatů a jít znovu vytřít podlahu.“

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové bryndáky s kapsou
Barva: modrá
Materiál: 100% potravinářský silikon
Velikost: 27 cm x 20 cm x 0,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

saga-copenhagen-logo

SAGA je starověký severský způsob vyprávění a znamená příběh o životě a rodině.

Dánská značka SAGA Copenhagen pomáhá vašemu děťátku získat ten nejlepší start do života, zajišťuje udržitelnou kvalitu péče a pohody vašeho dítěte a zároveň se stará o svět a životní prostředí. SAGA pomáhá vytvářet „rámec“ pro budoucí děti, aby mohly bezpečně chodit po naší planetě po mnoho dalších generací. 

Minimalistickému designu vévodí jemné a uklidňující barvy a měkké a hebké materiály. Vášeň pro vysoce kvalitní textilie jsou pro SAGA prioritou, každé vlákno v jejich produktech je pečlivě zváženo a vyrobeno tak, abychom zajistili ty nejbáječnější organické a měkké produkty pro vaše děti a váš domov.