Dekorační puzzle Vydry Briki

Vydřičky - maminka a děťátko budou roztomilou dekorací do dětského pokojíčku. Krásná drobnost představující lásku mezi rodiči a jejich malým pokladem

  • minimalistická dekorace do dětského pokoje
  • ideální jako dárek k narození miminka - dodáváno v dárkové krabičce 
  • neutrální barvy vhodné jak pro holčičku, tak i chlapce
  • ručně vyráběné

*Dekorace, nikoliv hračka

415 Kč
Dostupnost: Skladem
Dekorační puzzle Vydry Briki

Detailní popis produktu

Krásná dekorace do dětského pokojíčku v podobě dvou vydřiček - maminka (nebo tatínka) a děťátka. Set, který představuje nekonečnou lásku mezi rodičem a dítětem

Dekorační vydřičkové puzzle bude Vaše dítko střežit ve dne v noci z poličky. Díky jeho neutrálním barvám se bude skvěle vyjímat v pokojíku holčičky i chlapce

vydra-ze-dreva-dekorace-do-detskeho-pokoje-briki-vroom-vroom

Roztomilé vydry budou perfektní dárek k narození miminka. Navíc jsou baleny v krabičce, odpadne Vám tak starost s balením a hledáním vhodného obalového materiálu. Dárek budete mít bez starostí ihned připraven k věnování. Nezapomeňte k dárku pořídit i jedno z našich blahopřání.

darkova-krabicka-vydry

* Vydry jsou dekorace, nikoliv hračka 


logo_briki

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti.

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

drevena-vydra-figurka-dekorace

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Hračky značky Briki Vroom Vroom byla pro nás láska na první pohled! Dokonalý minimalistický design a krásné řemeslné zpracování dělají z jejich produktů nadčasové kousky, se kterými děti zažijí spoustu zábavy i vkusnou dekoraci do dětského pokojíčku. “ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné dekorace
Barva: béžová
Materiál: javorové dřevo
Velikost: 12 cm x 5 cm x 1,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.