Dřevěná retro baterka RŮŽOVÁ

Posviťme si na všechna dobrodružství! Ať už jdou Vaše děti na stezku odvahy do lesa nebo pouze na půdu prozkoumávat dávné poklady, baterka bude pomocníkem, který je nenechá ve tmě ve štychu. 

srdcicko_odrazka světlo rozzáří cestu a zároveň chrání oči

srdcicko_odrazka na vyměnitelné baterie - knoflíkový článek (již v baterce)

srdcicko_odrazka důkladně opracované - ruční výroba 

srdcicko_odrazka velikost cca 12 cm x 8 cm x 4 cm

srdcicko_odrazka bezpečná hračka  bezpecne_hracky

Raději byste modrou baterku? 

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

598 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěná retro baterka RŮŽOVÁ

Detailní popis produktu

Badatelé všech světů, spojte se! A vydejte se s námi na tajuplnou výpravu. Tato roztomilá dětská baterka ze dřeva bude vaším nerozlučným parťákem. 

Dnes zažijeme dlouho očekávané dobrodružství. Ale bát se nebudeme, na vše podezřelé si posvítíme! Vystoupáme po schodech na půdu, která skrývá nejedno tajemství. Tma je tady jako v pytli, jen co je pravda. Světlo dětské baterky se zastaví na starodávné skříni - vrže! Něco otevírá rozvrzané dvěře zchátralé skříně. Strašidlo! Ale kdeže, strašidla přeci neexistují! V tom se ve světle baterky objeví černé chlupaté cosi...,,„Mourku, už zase chytáš myši na půdě?”

baterka_pre_deti

Světlo baterky není nebezpečné pro dětské oči, jedná se o hračku vhodnou a bezpečnou pro Vaše dítě. 

Tato dětská dřevěná baterka funguje na knoflíkové baterie (malá plochá baterie), takže ji mohou vaše děti používat stále dál a dál. 

Doporučený věk: 2-12 let

baterky_pro_deti

Dětské baterky jsou vyrobeny z olšového dřeva. Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky  v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Baterka je stvořena pro pozorování přírody kolem nás. Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Může se dospělý člověk zamilovat do hraček? Může! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Barva: růžová
Velikost: cca 12 cm x 8 cm x 4 cm
Materiál: olšové dřevo, plexisklo, bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.