Dřevěná skládací věž KOČKA Briki Vroom Vroom

Učíme děti hravou formou za pomocí této skládací věže. Základní dovednosti, které se dítko naučí při stohování hraček se stane základem pro složitější hry. 

  • stimuluje koordinaci oko-ruka a jemnou motoriku dítěte
  • rozvíjí myšlení dítěte
  • vyráběné i malované (netoxické barvy) ručně
  • dodávánokrásné krabičce
  • rozměr: 16 x 8 cm

*vhodné pro děti od 12 měsíců

+12-briki

770 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěná skládací věž KOČKA Briki Vroom Vroom

Detailní popis produktu

Roztomilá stohovací hračka s hlavou kočičky. Zábavná dřevěná hračka, která pomáhá dítku stimulovat představivost, ale i prostorové vnímaní a s ním spojené logické myšlení. Dřevěná skládací věž rozvíjí také jemnou motoriku.

skladaci-vez-ze-dreva-kocka

Kombinace jemných barev působí pozitivně na vnímání dítka a upoutá jeho pozornost. Navíc díky krásnému provedení bude i ozdobou a hezkou dekorací na každé poličce v dětském pokojíčku.

drevena-skladaci-vez-kocka

Materiál

Skládací hračka je vyrobena ručně z bukového a javorového dřeva. Přírodní dřevo je dokonale leštěné. 

Obal

Dřevěná stohovací věž Briki je zabalena v krásné krabičce. Dárkové balení zajistí, že darujícímu odpadne starost s balením a hledáním vhodného obalového materiálu. Dárek budete mít bez starostí ihned připraven k věnování. Nezapomeňte k dárku pořídit i jedno z našich blahopřání.

skladaci-vez-drevena-kocka

* Vhodné pro děti od 12 měsíců


logo_briki 

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Zároveň se zaměřují na výrobu dětských hřebenů na vlasy z kozí srsti a mušelínových plenek

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Hračky značky Briki Vroom Vroom byla pro nás láska na první pohled! Dokonalý minimalistický design a krásné řemeslné zpracování dělají z jejich produktů nadčasové kousky, se kterými děti zažijí spoustu zábavy i vkusnou dekoraci do dětského pokojíčku.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací věže
Barva: hnědá
Materiál: bukové a javorové dřevo
Velikost: 16 x 8 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IW Avatar autora | 16.6.2023
Krásná a kvalitní hračka.

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.