Dřevěné kousátko JEŽEK Eperfa

Sen o malých ježcích, kteří budou potichoučku dupat u postele Vašich malých pokladů. 

srdcicko_odrazka uleví od bolesti prvních zoubků

srdcicko_odrazka hravý design miminko zaujme

srdcicko_odrazka důkladně opracované - ruční výroba

srdcicko_odrazka bezpečná hračka  bezpecne_hracky

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

390 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěné kousátko JEŽEK Eperfa

Detailní popis produktu

Krásné dřevěné kousátko pro Vaše miminko s ježečkem. Mimo něj je kousátko tvořeno také několika velkými dřevěnými korálky a jedním lístkem

Dětské kousátko je vyrobeno z bukového dřeva a kůže (tkanička). Je naprosto nezávadné a bezpečné, připravené pro ty nejmenší ručky. 

drevene_kusatko

Ježek nebyl vybrán jen tak, jedná se o jedno z nejtypičtějších zvířat, která můžete nalézt v oblasti okolo maďarského jezera Balaton.

Značka Eperfa si klade za cíl probudit v dětech lásku k přírodě. Tímto dřevěným kousátkem podnítíte tuto lásku už na začátku života Vašeho dítka ♥.

Doporučený věk: cca 6 měsíců+

drevene_kousatka

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kousátka
Barva: žlutá
Materiál: bukové dřevo, kůže
Velikost: 16 x 11 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.