Dřevěný dinosaurus NESSIE Briki Vroom Vroom

489 Kč
Skladem

Proč se té Nessie říká příšera nebo dokonce nestvůra? Vždyť podívejte, jak je roztomilá!

odrážka rozvíjí jemnou motoriku a stimuluje představivost

odrážka ideální velikost do dětské ručky

odrážka poctivé řemeslné zpracování a netoxické barvy

odrážka dodáváno v dárkovém balení - šetříme Váš čas

Detailní informace

Detailní popis produktu

Roztomilá Lochnesská příšerka Nessie je vyrobena z masivního javorového dřeva.  Lochneska je vybavena tmavě zelenými kolečky a dítko si s ní tak užije spoustu zábavy.  Vše je vyrobeno a malováno ručně za pomoci netoxických barev

Velikost je ideální pro malé dětské ručky. Tato dřevěná hračka bude stimulovat představivost a fantazii dítěte a rozvíjet jeho jemnou motoriku

Dárkové balení zajistí, že darujícímu odpadne starost s balením a hledáním vhodného obalového materiálu. Dárek budete mít bez starostí ihned připraven k věnování.

* Vhodné pro děti od 12 měsíců.

lochnesska_nestvura_nessie

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Zároveň se zaměřují na výrobu dětských hřebenů na vlasy z kozí srsti a mušelínových plenek

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

dreveny_model_dinosaura

Nezapomeňte k dárku pořídit i jedno z našich blahopřání.  

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Hračky značky Briki Vroom Vroom byla pro nás láska na první pohled! Dokonalý minimalistický design a krásné řemeslné zpracování dělají z jejich produktů nadčasové kousky, se kterými děti zažijí spoustu zábavy i vkusnou dekoraci do dětského pokojíčku.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Záruka: 2 roky
Barva: hnědá
Materiál: javorové dřevo
Velikost: 12cm x 15cm x 6cm
Certifikace: FSC, CE, EN 71

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. 

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.