Hračka do kočárku SAGA Copenhagen Sloník

Roztomilý sloník bude provázet Vaše miminko na každém rohu.

  • dřevěná spona pro uchycení
  • mnoho možností využití - na kočárek, hrazdu, autosedačku, nad postýlku
  • jemné a pro miminko uklidňující barvy
  • bezpečná délka klipu - žádné riziko úrazu

 ocs-certifikacece-testovano

790 Kč
Dostupnost: Skladem
Hračka do kočárku SAGA Copenhagen Sloník

Detailní popis produktu

Krásná hračka na kočárek s klipem v podobě spícího slůněte. Sloník bude provázet Vaše miminko na každém kroku. Poslouží skvěle také jako hračka na autosedačku, hračka nad postýlku nebo na hrazdičku.

Malé miminko se bude na sloníka pouze dívat. Jeho jemné barvy budou pro něj velmi uklidňující. Čím bude dítko starší, tím bude na sloníka více reagovat a bude si s ním hrát. Roztomilé slůně tak bude hračkou, které se přizpůsobí věku Vašeho miminka

hracka-na-detskou-hrazdicku

Minimalistický klip na kočárek SAGA Copenhagen získal certifikát OCS (norma pro organické složení) a je testován a splnil standardy CE (splnil požadavky na bezpečnost, zdraví a ochranu životního prostředí).

Materiál

Vnější část slona je vyrobená ze 100% organické pletené bavlny. Výplň je ze 100% recyklovaného polyesteru.

Údržba

Ruční mytí. 

hracky-pro-deti-ze-skandinavie

Prozkoumejte další produkty od SAGA Copenhagen, které budou s láskou pečovat o Vaše miminko.


saga-copenhagen-logo

Dánská rodinná značka SAGA Copenhagen je spoluprací dvou generací - znalosti z oboru designu jedné generace se kombinují s kreativitou té druhé. 

Jejich design působí jemně a uklidňujícím dojmem a barvy odpovídají této náladě, jsou jemné a nadčasové, a to z velmi zvláštního důvodu. Každodenní život v rodině s malými dětmi je hektický a mnoho věcí se děje příliš rychle na to, aby to ti nejmenší všechno zpracovali. Často dostanou během dne tolik dojmů a podnětů, že veškerou svou energii vynaloží na její strávení, což pro ně není dobré, protože se jejich nervový systém dostává do stresu a jsou vyčerpaní a nešťastní z možného nepochopení těchto stimulů. 

Jemné barvy, hladký, měkký materiál a minimalistický design výrobků SAGA Copenhagen vytváří bezpečné a uklidňující prostředí, což je to, co děti potřebují, aby se vyvíjely správným tempem a byly šťastné.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Ke značce SAGA Copenhagen jsme se dostali díky jejich ikonickým husičkám, které nám nedali spát. Ihned jsem věděla, že tuto značku musíme představit i Vám. Krásný minimalistický design a značka s poselstvím udržitelnosti připravená provázet Vaše nejmenší prvnými roky života.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky na kočárek
Barva: šedá, modrá
Materiál: 100% organická bavlna, výplň: 100% recyklovaný polyester
Velikost: 9 x 26 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

saga-copenhagen-logo

SAGA je starověký severský způsob vyprávění a znamená příběh o životě a rodině.

Dánská značka SAGA Copenhagen pomáhá vašemu děťátku získat ten nejlepší start do života, zajišťuje udržitelnou kvalitu péče a pohody vašeho dítěte a zároveň se stará o svět a životní prostředí. SAGA pomáhá vytvářet „rámec“ pro budoucí děti, aby mohly bezpečně chodit po naší planetě po mnoho dalších generací. 

Minimalistickému designu vévodí jemné a uklidňující barvy a měkké a hebké materiály. Vášeň pro vysoce kvalitní textilie jsou pro SAGA prioritou, každé vlákno v jejich produktech je pečlivě zváženo a vyrobeno tak, abychom zajistili ty nejbáječnější organické a měkké produkty pro vaše děti a váš domov.