Klip na dudlík modrý Grace Baby & Child

Když zcela praktická věc jako klip na dudlík může být zároveň takto krásná, pak je to jasná výhra! Dudlík už se nikdy neušpiní a nikdy už ho neztratíte. 

srdcicko_odrazka rychlé a jednoduché uchycení dudlíku pomocí cvočku

srdcicko_odrazka dřevěná spona

srdcicko_odrazka správná délka klipu - dostatečně dlouhý, ale bezpečný (22 cm)

srdcicko_odrazka vyroben v Portugalsku

doprava-zdarma-eshop  cepice-otestovana  kontakty

349 Kč
Dostupnost: Skladem
Klip na dudlík modrý Grace Baby & Child

Detailní popis produktu

Originální klip na dudlík v bledě modré barvě s roztomilou bambulkou. Klip připnete na oblečení nebo bryndák pomocí pevné spony, díky které klip bude držet tam, kde má a nespadne. Klip je dlouhý 22 cm, čímž splňuje normu a zabraňuje tomu, aby se miminko uškrtilo.  

grace_baby_vyrobaNahlédnutí pod ruce řemeslníků, kteří tvoří v dílnách produkty značky Grace Baby & Child 

Klip, stejně jako ostatní produkty značky Grace Baby & Child jsou vyráběny v Portugalsku a Španělsku. Značka si pečlivě vybírá své výrobní partnery a soustředí se na výrobu v malých firmách vzdálených do 70 km od Bragy, kde sídlí. 

V dnešní době tvoří tým Grace Baby & Child pět maminek, které promítají své zkušenosti do řízení značky. Jak její zakladatelka Ana Peixoto Almeida říká: „Naše značka je výsledkem kvalitně stráveného času matky s dcerou“ 

Motem značky by mohlo být spojení modernost bez extravagance. Je přeci úžasné a pro naši planetu i přínosné, pořídit oblečení, které můžete bez ostychu dál používat s dalším dítětem i za několik let.  

  

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Značka Grace Baby & Child je krásným příkladem oblečení s příběhem, ve kterém se snoubí rodičovská zkušenost o tom, co je pro dítě nejlepší a krásné a poctivé řemeslné zpracování.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klipy na dudlík
Barva: modrá
Složení: 100% bavlna
Velikost: cca 22x2,5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Portugalská značka oblečení pro děti Grace Baby and Child

Grace Baby & Child je portugalská značka pro děti od narození do 10 let. Cílem značky je vytvořit nejlepší dětské a domácí oblečení určené pro pohodlí našich nejmenší, které bude zároveň stylové. Jejich oblečení se vyznačuje romantickou jednoduchostí, funkčností a mimořádným důrazem pro detail.  

Grace Baby & Child založila v roce 2013 Ana Peixoto Almeida, maminka tří holčiček a jak sama říká, podstatou její značky je tradice s kosmopolitním nádechem, modernost bez extravagance, péče, dokonalost a především láska k našim dětem. 

Všechno oblečení je navrhováno v Portugalsku a vyráběno rovněž v Portugalsku či Španělsku.