Klip na dudlík SAGA Copenhagen Dove

Dudlík vždy po ruce, nikdy ne špinavý a navíc klip jako krásný a minimalistický doplněk.

  • dudlíkse neztratí a nezašpiní
  • bezpečná délka 17 cm
  • pasuje na všechny druhy dudlíků
  • 100% organická bavlna, silikonový kroužek, dřevěná spona

ocs-certifikacece-testovano

Položka byla vyprodána…
–20 % 312 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Klip na dudlík SAGA Copenhagen Dove
klip na dudlik saga copenhagen dove
–20 %

Detailní popis produktu

Už žádné dudlíkové ztráty! Klip každý dudlík ochrání od špinavé země nebo od ztracení. Protože není nic horšího než zatoulaný dudlík, na který někdo dychtivě a velmi, velmi netrpělivě čeká. Pojďme zabránit těmto hororovým scénářům.

Minimalistický klip na dudlík SAGA Copenhagen díky gumovému poutku pasuje na všechny druhy dudlíků. Získal certifikát OCS (norma pro organické složení) a je testován a splnil standardy CE (splnil požadavky na bezpečnost, zdraví a ochranu životního prostředí).

klip-na-dudlik-latkovy-silikonovy-krouzek

Jeden způsob uvázání silikonového kroužku 

Materiál klipu

Klip na dudlík SAGA Copenhagen je vyroben ze 100% organická bavlny (100% organicky pěstovaný materiál), silikonový kroužek, přírodní dřevěná spona.

Klip je ozdoben nášivkou s deštníkem, který je logem SAGA Copenhagen. 

klip-na-dudlik-silikonovy-krouzek

Další způsob upevnění klipu pomocí silikonového kroužku

Použití klipu

Poutko klipu natáhneme na knoflík dudlíku nebo kroužek provlečeme poutkem - záleží na typu dudlíku. Sponu připneme na oblečení nebo například bryndáček

Údržba klipu

Ruční praní.

latkovy-klip-na-dudlik

Další způsob upevnění klipu pomocí silikonového kroužku


saga-copenhagen-logo

Dánská rodinná značka SAGA Copenhagen je spoluprací dvou generací - znalosti z oboru designu jedné generace se kombinují s kreativitou té druhé. 

Jejich design působí jemně a uklidňujícím dojmem a barvy odpovídají této náladě, jsou jemné a nadčasové, a to z velmi zvláštního důvodu. Každodenní život v rodině s malými dětmi je hektický a mnoho věcí se děje příliš rychle na to, aby to ti nejmenší všechno zpracovali. Často dostanou během dne tolik dojmů a podnětů, že veškerou svou energii vynaloží na její strávení, což pro ně není dobré, protože se jejich nervový systém dostává do stresu a jsou vyčerpaní a nešťastní z možného nepochopení těchto stimulů. 

Jemné barvy, hladký, měkký materiál a minimalistický design výrobků SAGA Copenhagen vytváří bezpečné a uklidňující prostředí, což je to, co děti potřebují, aby se vyvíjely správným tempem a byly šťastné.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Ke značce SAGA Copenhagen jsme se dostali díky jejich ikonickým husičkám, které nám nedali spát. Ihned jsem věděla, že tuto značku musíme představit i Vám. Krásný minimalistický design a značka s poselstvím udržitelnosti připravená provázet Vaše nejmenší prvnými roky života.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klipy na dudlík
Barva: holubičí
Materiál: 100% organická bavlna, silikonový kroužek, přírodní dřevo
Délka klipu: cca 17 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

saga-copenhagen-logo

SAGA je starověký severský způsob vyprávění a znamená příběh o životě a rodině.

Dánská značka SAGA Copenhagen pomáhá vašemu děťátku získat ten nejlepší start do života, zajišťuje udržitelnou kvalitu péče a pohody vašeho dítěte a zároveň se stará o svět a životní prostředí. SAGA pomáhá vytvářet „rámec“ pro budoucí děti, aby mohly bezpečně chodit po naší planetě po mnoho dalších generací. 

Minimalistickému designu vévodí jemné a uklidňující barvy a měkké a hebké materiály. Vášeň pro vysoce kvalitní textilie jsou pro SAGA prioritou, každé vlákno v jejich produktech je pečlivě zváženo a vyrobeno tak, abychom zajistili ty nejbáječnější organické a měkké produkty pro vaše děti a váš domov.