Klip na dudlík SAGA Copenhagen Misty Rose

Dudlík vždy po ruce, nikdy ne špinavý a navíc klip jako krásný a minimalistický doplněk.

  • dudlíkse neztratí a nezašpiní
  • bezpečná délka 17 cm
  • pasuje na všechny druhy dudlíků
  • 100% organická bavlna, silikonový kroužek, dřevěná spona

ocs-certifikacece-testovano

390 Kč
Dostupnost: Skladem
Klip na dudlík SAGA Copenhagen Misty Rose

Detailní popis produktu

Už žádné dudlíkové ztráty! Klip každý dudlík ochrání od špinavé země nebo od ztracení. Protože není nic horšího než zatoulaný dudlík, na který někdo dychtivě a velmi, velmi netrpělivě čeká. Pojďme zabránit těmto hororovým scénářům.

Minimalistický klip na dudlík SAGA Copenhagen díky gumovému poutku pasuje na všechny druhy dudlíků. Získal certifikát OCS (norma pro organické složení) a je testován a splnil standardy CE (splnil požadavky na bezpečnost, zdraví a ochranu životního prostředí).

klip-na-dudlik-latkovy-silikonovy-krouzek

Jeden způsob uvázání silikonového kroužku 

Materiál klipu

Klip na dudlík SAGA Copenhagen je vyroben ze 100% organická bavlny (100% organicky pěstovaný materiál), silikonový kroužek, přírodní dřevěná spona.

Klip je ozdoben nášivkou s deštníkem, který je logem SAGA Copenhagen. 

klip-na-dudlik-silikonovy-krouzek

Další způsob upevnění klipu pomocí silikonového kroužku

Použití klipu

Poutko klipu natáhneme na knoflík dudlíku nebo kroužek provlečeme poutkem - záleží na typu dudlíku. Sponu připneme na oblečení nebo například bryndáček

Údržba klipu

Ruční praní.

latkovy-klip-na-dudlik

Další způsob upevnění klipu pomocí silikonového kroužku


saga-copenhagen-logo

Dánská rodinná značka SAGA Copenhagen je spoluprací dvou generací - znalosti z oboru designu jedné generace se kombinují s kreativitou té druhé. 

Jejich design působí jemně a uklidňujícím dojmem a barvy odpovídají této náladě, jsou jemné a nadčasové, a to z velmi zvláštního důvodu. Každodenní život v rodině s malými dětmi je hektický a mnoho věcí se děje příliš rychle na to, aby to ti nejmenší všechno zpracovali. Často dostanou během dne tolik dojmů a podnětů, že veškerou svou energii vynaloží na její strávení, což pro ně není dobré, protože se jejich nervový systém dostává do stresu a jsou vyčerpaní a nešťastní z možného nepochopení těchto stimulů. 

Jemné barvy, hladký, měkký materiál a minimalistický design výrobků SAGA Copenhagen vytváří bezpečné a uklidňující prostředí, což je to, co děti potřebují, aby se vyvíjely správným tempem a byly šťastné.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Ke značce SAGA Copenhagen jsme se dostali díky jejich ikonickým husičkám, které nám nedali spát. Ihned jsem věděla, že tuto značku musíme představit i Vám. Krásný minimalistický design a značka s poselstvím udržitelnosti připravená provázet Vaše nejmenší prvnými roky života.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klipy na dudlík
Barva: růžová
Materiál: 100% organická bavlna, silikonový kroužek, přírodní dřevo
Délka klipu: cca 17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

saga-copenhagen-logo

SAGA je starověký severský způsob vyprávění a znamená příběh o životě a rodině.

Dánská značka SAGA Copenhagen pomáhá vašemu děťátku získat ten nejlepší start do života, zajišťuje udržitelnou kvalitu péče a pohody vašeho dítěte a zároveň se stará o svět a životní prostředí. SAGA pomáhá vytvářet „rámec“ pro budoucí děti, aby mohly bezpečně chodit po naší planetě po mnoho dalších generací. 

Minimalistickému designu vévodí jemné a uklidňující barvy a měkké a hebké materiály. Vášeň pro vysoce kvalitní textilie jsou pro SAGA prioritou, každé vlákno v jejich produktech je pečlivě zváženo a vyrobeno tak, abychom zajistili ty nejbáječnější organické a měkké produkty pro vaše děti a váš domov.