Kousátko SAGA Copenhagen Helga

Pořiďte Vašemu malému housátku kamaráda, který mu pomůže přečkat náročné období růstu zoubků. 

  • uleví od bolesti zoubků
  • hračka zároveň miminko zabaví, aby přišlo na jiné myšlenky
  • křidélka husy šustí - senzorická hračka
  • pečlivě opracovaný kroužek z bukového dřeva
  • 100% organická bavlna

ocs-certifikacece-testovano

550 Kč
Dostupnost: Skladem
Kousátko SAGA Copenhagen Helga

Detailní popis produktu

Roztomilé housátko na dřevěném kroužku se stane skvělým pomocníčkem a pomůže Vašemu děťátku přečkat období rostoucích zoubků. Kousací kroužek zabaví zoubky a husičku může zkoumat a hrát si s ní. Navíc křidélka husičky jsou z šustícího papíru

Minimalistický a nadčasový design v delikátních jemných barvách, které budou příjemné Vašemu miminku a budou lahodit Vašemu náročnému vkusu

detske-kousatko-drevene-husa

Toto originální kousátko bude také krásný dárek k narození miminka

Kousátko SAGA Copenhagen získalo certifikát OCS (norma pro organické složení) a je testováné a splnilo standardy CE (splnilo požadavky na bezpečnost, zdraví a ochranu životního prostředí). 

detske-kousatko-sustici-helga-saga-copenhagen

Materiál

Husička je vyrobena ze 100% organické bavlny a vyplněna recyklovaným polyesterem. Kroužek je z kvalitního bukového dřeva.

Údržba

Látku pereme v pračce na 30°C, dřevěný kroužek utřeme vlhkým hadříkem. 

hracky-pro-deti-ze-skandinavie

Prozkoumejte další produkty od SAGA Copenhagen, které budou s láskou pečovat o Vaše miminko.


saga-copenhagen-logo

Dánská rodinná značka SAGA Copenhagen je spoluprací dvou generací - znalosti z oboru designu jedné generace se kombinují s kreativitou té druhé. 

Jejich design působí jemně a uklidňujícím dojmem a barvy odpovídají této náladě, jsou jemné a nadčasové, a to z velmi zvláštního důvodu. Každodenní život v rodině s malými dětmi je hektický a mnoho věcí se děje příliš rychle na to, aby to ti nejmenší všechno zpracovali. Často dostanou během dne tolik dojmů a podnětů, že veškerou svou energii vynaloží na její strávení, což pro ně není dobré, protože se jejich nervový systém dostává do stresu a jsou vyčerpaní a nešťastní z možného nepochopení těchto stimulů. 

Jemné barvy, hladký, měkký materiál a minimalistický design výrobků SAGA Copenhagen vytváří bezpečné a uklidňující prostředí, což je to, co děti potřebují, aby se vyvíjely správným tempem a byly šťastné.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Ke značce SAGA Copenhagen jsme se dostali díky jejich ikonickým husičkám, které nám nedali spát. Ihned jsem věděla, že tuto značku musíme představit i Vám. Krásný minimalistický design a značka s poselstvím udržitelnosti připravená provázet Vaše nejmenší prvnými roky života.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kousátka
Barva: krémová
Materiál: 100% organická bavlna, šustící papír, výplň: 100% recyklovaný polyester
Velikost: 6x15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

saga-copenhagen-logo

SAGA je starověký severský způsob vyprávění a znamená příběh o životě a rodině.

Dánská značka SAGA Copenhagen pomáhá vašemu děťátku získat ten nejlepší start do života, zajišťuje udržitelnou kvalitu péče a pohody vašeho dítěte a zároveň se stará o svět a životní prostředí. SAGA pomáhá vytvářet „rámec“ pro budoucí děti, aby mohly bezpečně chodit po naší planetě po mnoho dalších generací. 

Minimalistickému designu vévodí jemné a uklidňující barvy a měkké a hebké materiály. Vášeň pro vysoce kvalitní textilie jsou pro SAGA prioritou, každé vlákno v jejich produktech je pečlivě zváženo a vyrobeno tak, abychom zajistili ty nejbáječnější organické a měkké produkty pro vaše děti a váš domov.