Muchláček SAGA Copenhagen Snoppa Latté

Krásný ušáček se stane nejlepším přítelem vašeho miminka. 

  • velmi hebká přítulka
  • na mazlení i hraní
  • pásek pro připevnění dudlíku
  • 100% organická bavlna

certifikace-gots

650 Kč
Dostupnost: Skladem
Muchláček SAGA Copenhagen Snoppa Latté

Detailní popis produktu

Roztomilý a krásně měkký a hebký muchláček se zaječími oušky se stane nejlepším přítelem Vašeho děťátka. S ušáčkem se bude moci pomazlit, hrát si s ním a v noci se k sobě budou něžně tulit. 

detsky-muchlacek

Minimalistická přítulka je navržena v delikátních jemných barvách, které budou příjemné Vašemu miminku a budou lahodit Vašemu náročnému vkusu

Součástí muchláčku je také poutko pro připevnění dudlíku. Dudlík už tak nebudete muset nikdy hledat - přítulka ho ohlídá za Vás

pritulka-s-klipem-na-dudlik

Muchláček SAGA Copenhagen obdržel certifikát GOTS (Global Organic Textile Standard). Tato certifikace je zárukou, že kupujete produkt, který splňuje přísné podmínky ekologického zpracování, výroby, balení, označování, obchodování a distribuce.

muchlacci

Materiál

Mazlíček je vyroben ze 100% organické bavlny. Jeho uši jsou vyplněny 100% recyklovaným polyesterem. 

Údržba

Pereme v pračce na 40°C. 


saga-copenhagen-logo

Dánská rodinná značka SAGA Copenhagen je spoluprací dvou generací - znalosti z oboru designu jedné generace se kombinují s kreativitou té druhé. 

Jejich design působí jemně a uklidňujícím dojmem a barvy odpovídají této náladě, jsou jemné a nadčasové, a to z velmi zvláštního důvodu. Každodenní život v rodině s malými dětmi je hektický a mnoho věcí se děje příliš rychle na to, aby to ti nejmenší všechno zpracovali. Často dostanou během dne tolik dojmů a podnětů, že veškerou svou energii vynaloží na její strávení, což pro ně není dobré, protože se jejich nervový systém dostává do stresu a jsou vyčerpaní a nešťastní z možného nepochopení těchto stimulů. 

Jemné barvy, hladký, měkký materiál a minimalistický design výrobků SAGA Copenhagen vytváří bezpečné a uklidňující prostředí, což je to, co děti potřebují, aby se vyvíjely správným tempem a byly šťastné.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Ke značce SAGA Copenhagen jsme se dostali díky jejich ikonickým husičkám, které nám nedali spát. Ihned jsem věděla, že tuto značku musíme představit i Vám. Krásný minimalistický design a značka s poselstvím udržitelnosti připravená provázet Vaše nejmenší prvnými roky života.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Muchláčci
Barva: hnědá
Materiál: 100% organická bavlna, výplň hlavy: 100% recyklovaný polyester
Velikost: 40 x 40 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

saga-copenhagen-logo

SAGA je starověký severský způsob vyprávění a znamená příběh o životě a rodině.

Dánská značka SAGA Copenhagen pomáhá vašemu děťátku získat ten nejlepší start do života, zajišťuje udržitelnou kvalitu péče a pohody vašeho dítěte a zároveň se stará o svět a životní prostředí. SAGA pomáhá vytvářet „rámec“ pro budoucí děti, aby mohly bezpečně chodit po naší planetě po mnoho dalších generací. 

Minimalistickému designu vévodí jemné a uklidňující barvy a měkké a hebké materiály. Vášeň pro vysoce kvalitní textilie jsou pro SAGA prioritou, každé vlákno v jejich produktech je pečlivě zváženo a vyrobeno tak, abychom zajistili ty nejbáječnější organické a měkké produkty pro vaše děti a váš domov.