Mushie silikonový bryndák Black Numbers

Pro rodiče, kteří už jsou unaveni z praní oblečení po každém jídle. 

  • praktická hluboká kapsa zachytí jídlo, které tak neskončí na oblečení nebo zemi
  • vyrobený ze 100% potravinářského silikonu, bez BPA, PVC a ftalátů
  • nastavitelné zapínání nikde neškrtí a dítě neomezuje
  •  pevný - drží svůj tvar, ale zároveň flexibilní - srolujete a snadno uschováte nebo přenesete
375 Kč
Dostupnost: Skladem
Mushie silikonový bryndák Black Numbers

Detailní popis produktu

Zabezpečte Vašim dětem pohodlí a čistotu při každém jídle a to díky minimalistickému silikonovému bryndáku od značky Mushie.

Tento krásný bryndák Vás uchvátí elegantním a nadčasovým designem navrženým ve Švédsku. Bryndáky Mushie jsou vyvedeny v jemných vintage barvách. Ty jsou vybírány velmi pečlivě a celý design se podřizuje heslu „jednoduchost”.

mushie_podbradnik

Společně s nádobím Mushie Vás tak čeká vskutku stylové krmení Vašich milovaných ratolestí. Ať už budete hodovat u slavnostní tabule nebo Vás bude čekat pouze lehká ovocná svačinka, silikonový bryndák Mushie společně s nádobím Mushie povýší tento moment na něco víc. 

Silikonové bryndáky Mushie jsou vyrobené ze 100% potravinářského silikonu. Potravinářský silikon je nezávadný materiál, neobsahuje BPA ani jiné toxické látky, je tak naprosto vhodný pro styk s ústy těch nejmenších. 

silikonovy_bryndak_mushie

Údržba

Silikonový podbradník Mushie se lehce čistí. Stačí jej umýt mýdlem a nechat uschnout na vzduchu. Je vhodný také do myčky nádobí. Bryndák odolává skvrnám a neabsorbuje vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Silikonové bryndáky s kapsou
Barva: černá
Materiál: 100% potravinářský silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mushie logo

Americká značka Mushie působí na trhu od roku 2018. Za tuto dobu si však dokázala vybudovat dokonalé renomé svých produktů.

Značka je známá minimalistickým designem svých výrobků. Mushie spolupracuje s americkými a švédskými designéry, díky kterým spatřují světlo světa dokonalé, zdravotně nezávadné produkty určené pro naše nejmenší. 

To nejlepší pro každodenní starost o Vaše nejdražší.