Plakátek A5 Lední medvědi Briki Vroom Vroom

Ozdobte plakátkem dětský pokojík nebo váš oblíbený kout. Obrázek můžete zavěsit na zeď nebo ho jednoduše přilepíte pomocí washi pásky. 

  • roztomilý motiv medvědí maminky, mláděte a jejich kamaráda
  • matný povrch
  • vytištěno na papír o gramáži 400 g/m²
  • velikost 14,8 x 21 cm
standardní cena: 78 Kč –29 % 55 Kč
Dostupnost: Skladem
Plakátek A5 Lední medvědi Briki Vroom Vroom
plakat do detskeho pokojicku ledni medvedi
Poslední kus
78 Kč –29 %

Detailní popis produktu

Krásné plakátky o rozměru A5 z pera majitelky Briki Vroom Vroom Joanny. Plakátkem můžete zkrášlit dětský pokojíček nebo jej zavěsit kdekoliv ve vašem milovaném domově.

plakatek-do-detskeho-pokojiku-medved

Joanna mimo značku Briki, kterou vlastní společně se svým bratrem Leonardem, se živí také jako ilustrátorka dětských knih, vytvoření papírenské sekce jejich značky, tak bylo pochopitelným krokem.


logo_briki

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti.

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Papírenské zboží od Briki Vroom Vroom je přesně takové, jako Briki samotné - kouzelné a roztomilé. Pořiďte si krásný notes nebo zútulněte svůj milovaný kousek domova plakátkem.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plakáty
Rozměr: A5
Velikost: 14,8 x 21 cm
Gramáž papíru: 400 g/m²

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.