Sešit A5 Balóny 64 listů čistý Briki Vroom Vroom

Pro malé i velké tvořivé dušičky. Na všechny nápady, velké či malé plány, ale i grafická znároznění vašich projektů nebo pouze na odreagování se malováním. 

  • s motivem horkovzdušných balónů
  • čisté bílé stránky
  • 64 listů
  • rozměr A5 - velikost 15 x 21 cm
  • vytištěno ve Francii
120 Kč
Dostupnost: Skladem
Sešit A5 Balóny 64 listů čistý Briki Vroom Vroom

Detailní popis produktu

Krásné sešity o rozměru A5 pro malé i velké výtvarníky. Ideální rozměr, který si můžete vzít všude s sebou. Grafický návrh sešitu pochází z pera majitelky Briki Vroom Vroom Joanny.

K tvoření je připraveno 64 bílých čistých listů.

sesit-s-horkovzdusnymi-balony

Joanna mimo značku Briki, kterou vlastní společně se svým bratrem Leonardem, se živí také jako ilustrátorka dětských knih, vytvoření papírenské sekce jejich značky, tak bylo pochopitelným krokem.


logo_briki

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti.

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Papírenské zboží od Briki Vroom Vroom je přesně takové, jako Briki samotné - kouzelné a roztomilé. Pořiďte si krásný notes nebo zútulněte svůj milovaný kousek domova plakátkem.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sešity a bloky
Rozměr: A5
Velikost: 14,8 x 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.