Sešit A6 Plameňák 48 listů linkovaný Briki Vroom Vroom

Pro malé i velké tvořivé dušičky. Na všechny nápady, velké či malé plány, ale i grafická znároznění vašich projektů nebo pouze na odreagování se malováním. 

  • s romantickým motivem plameňáka
  • linkované stránky
  • 48 listů
  • rozměr A6 - velikost 10 x 15 cm
90 Kč
Dostupnost: Skladem
Sešit A6 Plameňák 48 listů linkovaný Briki Vroom Vroom

Detailní popis produktu

Krásné sešity o rozměru A6 se vejdou do každé tašky i batůžku a mohou dělat vám a vašim dítkám společnost všude na cestách. Grafický návrh sešitu pochází z pera majitelky Briki Vroom Vroom Joanny.

K tvoření je připraveno 48 linkovaných listů

Joanna mimo značku Briki, kterou vlastní společně se svým bratrem Leonardem, se živí také jako ilustrátorka dětských knih, vytvoření papírenské sekce jejich značky, tak bylo pochopitelným krokem.


logo_briki

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti.

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Papírenské zboží od Briki Vroom Vroom je přesně takové, jako Briki samotné - kouzelné a roztomilé. Pořiďte si krásný notes nebo zútulněte svůj milovaný kousek domova plakátkem.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sešity a bloky
Rozměr: A6
Velikost: 10 x 15 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.