Toaletní taštička Kerzon

Nezbytnost nejenom na cesty, ale také do Vaší koupelny. Vše potřebné pohromadě a hned při ruce. 

  • vše na jednom místě
  • vyrobena z BIO bavlny
  • dostatečně prostorná - 18x10x10 cm
  • certifikace GOTS
320 Kč
Dostupnost: Skladem
Toaletní taštička Kerzon
toaletni tasticka detska
Tip na dárek

Detailní popis produktu

Veselá toaletní taštička s motivem objevujícím se na dětských produktech Kerzon se stane Vaším miláčkem. Její hravý design a prostornostzajistí čestné místo ve Vaší koupelně.

Taštička se vejde do vašeho cestovního kufru a bude tak nezbytným parťákem na cestách Vaší rodiny. Každý člen rodiny si do ní přihodí to své. Malá parádnice dětskou toaletní vodu, její bráška dětské tuhé mýdlo, maminka balzám na rty a tatínek například krém na ruce. 

toaletni_taska

Dětská toaletní taštička je také skvělým dárkem pro nastávající maminku. Vyberte do ní některý z produktů dětské řady Kerzon a máte připravený hodnotný dárek, kterým se blýsknete. 

Cestovní pouzdro Kerzon je vyrobené z bio bavlny. Certifikace GOTS zajišťuje, že taštička byla vyrobena šetrně k životnímu prostředí, ale také to, že byly respektovány pracovní podmínky zaměstnanců během celého procesu výroby. 

Pouze RUČNÍ mytí.


kerzon_logo 

Francouzská značka Kerzon upřednostňuje výrobu, která má nízký dopad na naši planetu. Značka má na paměti, že jejich produkty pocházejí z přírody a musí se do ní vrátit zpět bez škodlivé stopy. 

Složení všech výrobků je podrobné a jasné na všech baleních a etiketách. Značka se nemá za co stydět! 

Produkty značky Kerzon jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a s respektem získávaných surovin, ověřeny normami přírodní kosmetiky.

Vůně jsou srdcem produktů Kerzon. Kerzon vytváří s vášní hodnou Francouzů autentické vůně, které působí stejně jako vzpomínky.

Laboratoře Kerzon jsou deklarovány ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé). Jsou certifikovány a schváleny v souladu s požadavky normy ISO 22716: 2007, která poskytuje pokyny pro výrobu, kontrolu, skladování, přepravu kosmetických produktů a ukládá povinnost sledovat všechny suroviny a také dohlíží na správnou výrobní praxi.

 ekologicka_udrizitelna_kosmetika

zaměstnanci Kerzon laboratoře

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kosmetika
Materiál: BIO bavlna
Velikost: 18x10x10 cm
Péče: pouze RUČNÍ mytí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"V srdci všeho je rodina - naše, Vaše, ta, která nás spojuje, stejně jako i ta, kterou jsme si vybrali sami.”

Francouzská značka z Provence Kerzon byla založená roku 2014 a to dvěma bratry - Ettienem a Pierrem-Alexisem. Inspirována vůněmi svého rodného domova, vzpomínkami na cestování a vášní pro poctivé řemeslo. 

S upřímnou touhou po vytváření jednoduchých, autentických a udržitelných produktů, vymysleli Kerzon již řadu produktů, které se denně starají o Vaše tělo, ale i o prádlo a zkrášlují a čistí Váš domov. 

Výroba značky Kerzon se vyznačuje respektováním přírody, snahou o co nejnižší dopad na životní prostředí a rozhodným odmítáním testování výrobků na zvířatech.