Batoh viking Erik Danefae

Vaším největším pokladem je vaše dítě. To si bude moci schovat všechny ty své poklady do tohoto batohu. Viking Erik je spolehlivě ochrání!

srdcicko_odrazka batoh je voděodolný

srdcicko_odrazka praktický hrudní popruh zamezí sklouzávání z ramen

srdcicko_odrazka velký vstupní zip snadno otevře celý hlavní prostor batůžku - věci se tak budou Vašemu dítku do batohu snadno vkládat

srdcicko_odrazka velmi lehký - dětská záda nebudou trpět

srdcicko_odrazka nastavitelné popruhy - poroste s dítětem

doprava-zdarma-eshop  danefae-otestovano  kontakty

590 Kč
Dostupnost: Skladem
Batoh viking Erik Danefae

Detailní popis produktu

Krásný dětský batoh s přezkou pro kluky s vikingem Erikem. Tento praktický chlapecký batoh s jednou komorou poslouží spolehlivě ať už do školky, na kroužek, na nákup s maminkou a tatínkem nebo na dobrodružný výlet. 

Co do něj všechno dáte? Přezuvky, láhev s pitím, box se svačinkou, středně velkého plyšáka, peněženku, sluneční brýle

Dětský batůžek je vyroben z nepromokavého materiálu a díky hrudnímu popruhu nesklouzává z ramen a dítě si tak nemusí batoh neustále upravovat. Batoh disponuje praktickým poutkem na zavěšení.


Značka Danefae vzdává hold tradičnímu dánskému designu s přidáním široké palety barev. Jejím cílem je „dělat praktické zároveň krásným".

Danefae vyrábí udržitelnou dětskou módu, při jejíž výrobě je pečlivě zvážena efektivní spotřeba materiálu. Značka je bojovníkem proti jednorázové „fast fashion" kultuře 

Produkty jsou navrhovány tak, aby byly stále krásné i po mnohaletém používání, aby posloužily nejen jednomu dítěti a design je přizpůsoben tak, aby byl i po několika letech líbivý a nevyšel takzvaně z módy. Což je výhodné nejenom pro kapsu zákazníka, ale těží z toho celá společnost, protože oblečení, které slouží déle, znamená nižší spotřebu a méně odpadu. 

Pro značku je klíčové, aby její výrobní partneři dodržovali enviromentální i lidská práva a vhodné pracovní podmínky pro zaměstnance. Tato dodržení zajišťují pravidelnými kontrolami výrobních závodů. Značka spolupracuje s výrobci, jež jsou držiteli certifikací BSCI, Oeko-Tex, Swan label nebo GOTS. 

   gots_certifikat    bsci_certifikat nordic_ecolabel_certifikatoeko-tex-_certifikat  

Danefae se také aktivně zapojuje do charitativní činnosti, je například dlouholetým podporovatelem nadace DinNødhjælp, která provozuje v Nigérii sirotčinec pro opuštěné děti. 

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Díky Danefae se můžeme přesvědčit, že některé oděvní značky se při výrobě řídí vyššími principy, jako je například odpovědnost vůči životnímu prostředí a s tím související odmítání kultu jednorázové módy. Oblečení je navíc extrémně pohodlné a jeho design je naprosto unikátní.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské batohy a dětské kabelky
Barva: modrá
Velikost: 24cm X 31cm X 10cm
Složení: 100% polyester
Objem: cca 7 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Skandinávské a dánské oblečení pro děti Danefae

„Každé počasí je hezké počasí, když na sobě máte Danefae!”

Za vznikem dánské značky Danefae stojí pláštěnka. Značka byla založena, když čtyřem kamarádkám z dětství jezdících do práce na kole přestala stačit pláštěnka, která sice plnila svou funkčnost, ale nebyla dle jejich názoru krásná.

Jasnou misí značky byla již od začátku touha vyrábět kvalitní výrobky, vzdát hold historii skandinávského designu a přidat trochu barvy do každodenního života ve městě. Heslem Danefae je „dělat praktické krásným”.

Jejich oblečení odolné vůči větru a dešti je určeno pro život ve městě, na venkově, v lese, na horách nebo na pláži. Vše je ovlivněno láskou k čerstvému vzduchu, jednoduchosti, stylu, pohybu a živé paletě barev. Danefae věří v udržitelnost a zaručuje odolnost a krásu po mnoho let používání.

Značka spolupracuje s výrobci, jež jsou držiteli certifikací BSCI, Oeko-Tex, Swan label nebo GOTS.