Kožená ledvinka MEDVĚD modrý Eperfa

Všechny důležité věcičky musím dát do této taštičky! 

  • roztomilý design
  • snadné nasazení
  • lze utáhnout podle potřeby
  • velmi lehká
  • šité ručně
825 Kč
Dostupnost: Skladem
Kožená ledvinka MEDVĚD modrý Eperfa

Detailní popis produktu

Nádherná dětská kabelka se zapínáním na pásek kolem boků. Kabelka je v unisex barvě, takže ji může vynosit jak děvčátko, tak i chlapec. 

Malý přítel, kterého vezme Vaše dítko všude. Podívá se s ním na nákupy, zatímco bude bedlivě střežit jeho první peněženku. Bude také parťákem na všech výletech, které společně podniknete. Se zapínáním kolem pasu zůstane dětská ledvinka tam, kde má a dítě ji nebude pořád ztrácet a někde zapomínat. A v neposlední řadě rozhodně tato dětská kabelka neudělá ostudu na žádné společenské události, jako je například svatba Vašich přátel. 

detska_ledvinka_medved

Zapínání dětské ledvinky je jednoduché a dítko s ním nebude mít problém. Kapsičku si umístí a utáhne přesně tak, jak potřebuje. 

Dětská ledvinka je ručně šitá šikovnou švadlenkou v srdci maďarské Budapeště

detska_ledvinka_kabelka

Ukázka zapínání kabelky - na fotce kabelka MEDVĚD přírodní

Ledvinka se dodává v dětské ručně šité plátěné tašce přes rameno.

taska-medved-modra

Kabelka je módní doplněk, nikoliv hračka. Nenechávejte dítě při používání bez dozoru. 

Doporučený věk: 2+ roky

detska_kabelka_ledvinka

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské batohy a dětské kabelky
Barva: modrá
Velikost: cca 18,5 cm x 12 cm
Materiál: kůže, kov
Délka opasku: cca 85 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.