Dřevěná vesnička Eperfa

Postavte se svými dětmi jejich vlastní vesničku s pomocí těchto půvabných kostek. Jak se asi bude jmenovat? 

srdcicko_odrazka 15 kousků v sadě

srdcicko_odrazka rozvíjí tvořivost a kreativitu dítěte

srdcicko_odrazka masivní bukové dřevo, důkladně opracované - ruční výroba 

srdcicko_odrazka dodávané v krásném papírovém boxu

srdcicko_odrazka bezpečná hračka  bezpecne_hracky

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

1 195 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěná vesnička Eperfa

Detailní popis produktu

Nádherný set vesničky, jehož součástí jsou dřevěné domečky, stromy a kopce. Je jenom na Vašem dítko, jak jeho vesnička bude vypadat. 

Mezitím Vám budeme vyprávět o krásách vesniček v okolí jezera Balaton. Jsou lemované kopci, které na ně vrhají stín, když začne sluníčko couvat a jde spát. Když ráno vstává, tak zase ihned ráno rozzáří celou vesničku jeho zlatavé paprsky, které se vynoří nad kopci. Paprsky slunce zamíří až k oknům nádherných starobylých domů, které jsou dole ve vesničce. Dají tam najevo jejich obyvatelům, že další den je tady. 

Zasnili jste se? Pojďte stavět s námi!

drevene_domecky_pro_deti

 

Materiál

Celé dřevěné městečko je vyrobeno z bukového dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství z národního parku Duna-Ipoly v Maďarsku. Co si představit pod pojmem odpovědné lesní hospodářství? Eperfa získává dřevo přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky  v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Dřevěné kostky jsou zabaleny v krásné papírové krabičce. Pokud tedy sady kupujete jako dárek, odpadne Vám starost s balením dárku - stačí, když box ovážete stuhou a dárek je na světě.

Doporučený věk: 4+

Nevhodné pro děti do 3 let! nevhodne-pro-deti-do-3-let

Set obsahuje: 6 kopců, 3 stromy, 6 domečků

drevene_domceky_pre_deti

Dřevěné městečko je stejně jako všechny hračky od Eperfa inspirováno přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Může se dospělý člověk zamilovat do hraček? Může! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěná města
Barva: hnědá
Materiál: bukové dřevo
Velikost 1 kostky: cca 5 cm x 7 cm x 2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.