Set dřevěná noční zvířátka Eperfa

Seznamte se s nejkrásnějšími tvory noci. A dobře nastražte oči a uši, ať je v té tmě dobře poznáte. 

srdcicko_odrazka 12 dřevěných zvířátek

srdcicko_odrazka učí děti lásce k přírodě 

srdcicko_odrazka rozvíjí tvořivost 

srdcicko_odrazka masivní bukové dřevo, důkladně opracované - ruční výroba 

srdcicko_odrazka dodávané v krásném papírovém boxu

srdcicko_odrazka bezpečná hračka  bezpecne_hracky

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

1 120 Kč
Dostupnost: Skladem
Set dřevěná noční zvířátka Eperfa

Detailní popis produktu

V noci můžete zaslechnout velkou spoustu fascinující zvuků. A jsem si víc než jistá, že se jich nebudete ani trošku bátPokud budete dostatečně odvážní a budete bedlivě poslouchat, můžete uslyšet jezevce vedle stromu nebo například slavíka přelétajícího z větve na větev.

Sada dřevěných zvířat obsahuje 12 nočních zvířat, která jsou typická pro oblast v okolí maďarského jezera Balaton. Tato dřevěná zvířátka rozvíjí představivost dětí a zároveň je učí o divoké přírodě. 

drevena_zvierata_set

Materiál

Zvířátka jsou vyrobena z bukového dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství z národního parku Duna-Ipoly v Maďarsku. Co si představit pod pojmem odpovědné lesní hospodářství? Eperfa získává dřevo přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky  v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Dřevěná zvířátka jsou zabalena v krásné papírové krabičce. Pokud tedy sady kupujete jako dárek, odpadne Vám starost s balením dárku - stačí, když box ovážete stuhou a dárek je na světě.

Doporučený věk: 4+

Nevhodné pro děti do 3 let! nevhodne-pro-deti-do-3-let

drevene_zviratka

Dřevěná lesní zvířata jsou stejně jako všechny hračky od Eperfa inspirováno přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Může se dospělý člověk zamilovat do hraček? Může! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční věže
Barva: hnědá
Materiál: bukové dřevo
Velikost: 8.5cm X 5cm X 1.6cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.