Set dřevěná lesní zvířátka Eperfa

Vydejme se na procházku do lesů v okolí Budapeště a poznejte zvířata a stromy typické pro oblast Budínských vrchů.

srdcicko_odrazka 10 dřevěných zvířátek a 3 stromy

srdcicko_odrazka rozvíjí tvořivost - lze postavit BALANČNÍ VĚŽ

srdcicko_odrazka učí děti lásce k přírodě 

srdcicko_odrazka masivní bukové dřevo, důkladně opracované - ruční výroba 

srdcicko_odrazka dodávané v krásném papírovém boxu

srdcicko_odrazka bezpečná hračka  bezpecne_hracky

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

1 195 Kč
Dostupnost: Skladem
Set dřevěná lesní zvířátka Eperfa

Detailní popis produktu

Budínské vrchy plné tajuplných jeskyň a lesů jsou domovem pro tato dřevěná zvířátka. Pojďte se s námi vydat na dobrodružnou túru do zalesněných kopců a seznamte se

Stanete se vítanými návštěvníky v kouzelné přírodě. Ptáčci v korunách stromů vás uvítají písní, jako další se vám představí bojácná liška, která nejistě vykukuje za stromem. Rychle se schová, neboť okolo ní proběhnou dvě malá selátka následována svou maminkou. Pozorují spícího ježka, který se schoulil do listí po vydatném žížalým obědu. Ale psst, ať všechna ta zvířátka nevyplašíte. 

Ze zvířátek lze postavit BALANČNÍ VĚŽ. Dřevěná zvířátka a stromy rozvíjí představivost dětí a zároveň je učí o divoké přírodě

balancna_veza_drevena

Materiál

Zvířátka jsou vyrobena z bukového dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství z národního parku Duna-Ipoly v Maďarsku. Co si představit pod pojmem odpovědné lesní hospodářství? Eperfa získává dřevo přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky  v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Dřevěná zvířátka jsou zabalena v krásné papírové krabičce. Pokud tedy sadu kupujete jako dárek, odpadne Vám starost s balením dárku - stačí, když box ovážete stuhou a dárek je na světě.

Doporučený věk: 4+

Nevhodné pro děti do 3 let! nevhodne-pro-deti-do-3-let.

drevena_zvirata_a_drevene_stromy

Dřevěná lesní zvířata jsou stejně jako všechny hračky od Eperfa inspirováno přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Může se dospělý člověk zamilovat do hraček? Může! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční věže
Barva: hnědá
Materiál: bukové dřevo
Velikost 1 kostky: cca 8,5cm X 5cm X 1,6cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.