Dřevěné švihadlo modré

Už jste někdy viděli vyskočit rybku z vody, aby se podívala, co se děje nad hladinou? Tyto rybičky už se nemůžou dočkat, až si pořádně zaskáčou s vaším dítkem.

srdcicko_odrazka podpořte děti v pohybu a zábavě

srdcicko_odrazka dřevěné rukojeti

srdcicko_odrazka provaz dlouhý cca 200 cm

srdcicko_odrazka masivní habrové dřevo, ruční výroba 

srdcicko_odrazka bezpečná hračka  bezpecne_hracky

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

390 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěné švihadlo modré

Detailní popis produktu

Rybko, rybičko, povyskoč a podívej se na sluníčko. Držadla švihadel roztomile tvarovaných do rybiček, určitě vykouzlí vašim dětem úsměv na tváři.

Podpořte vaše děti v aktivní hře a pořiďte jim roztomilé švihadlo. Vybírat můžete ze dvou barevných provedení

skipping_rope_2 Materiál

Držadla švihadla jsou vyrobena z habrového dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství z národního parku Duna-Ipoly v Maďarsku. Co si představit pod pojmem odpovědné lesní hospodářství? Eperfa získává dřevo přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky  v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Doporučený věk: 4+

Nevhodné pro děti do 3 let! nevhodne-pro-deti-do-3-let


eperfa-logo 

Dřevěné městečko je stejně jako všechny hračky od Eperfa inspirováno přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Může se dospělý člověk zamilovat do hraček? Může! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičím
Barva: modrá
Materiál: habrové dřevo
Velikost držadel: 12 cm x 3 cm
Délka lana: cca 200 cm
Materiál: habrové dřevo, textil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.