Dřevěné kousátko PTÁČEK Eperfa

To takhle brzy ráno přiletěl ptáček k oknu a pozoroval, kdo si to ještě spokojeně spinká v peřinkách. 

srdcicko_odrazka uleví od bolesti prvních zoubků

srdcicko_odrazka hravý design miminko zaujme

srdcicko_odrazka důkladně opracované - ruční výroba

srdcicko_odrazka bezpečná hračka  bezpecne_hracky

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

390 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěné kousátko PTÁČEK Eperfa

Detailní popis produktu

Krásné dřevěné kousátko pro Vaše miminko s ptáčkem sýkorkou dlouhoocasou. Mimo ní je kousátko tvořeno také několika velkými dřevěnými korálky a jedním lístkem

Tímto dřevěným kousátkem podnítíte lásku k přírodě už na začátku života Vašeho dítka. ♥

Dětské kousátko je vyrobeno z bukového dřeva a kůže (tkanička). Je naprosto nezávadné a bezpečné, připravené pro ty nejmenší ručky. 

kousatko-ze-dreva-bezpecne

Sýkorka dlouhoocasá nebyla vybrána jen tak, jedná se o jedno z nejtypičtějších zvířat, která můžete nalézt v oblasti okolo maďarského jezera Balaton.

Doporučený věk: cca 6 měsíců+

kousatko-drevene-zviratko-ptacek

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Kousátko je jako všechny hračky od Eperfa inspirovaná přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Můžete se jako dospělý člověk zamilovat do hraček? Můžete! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kousátka
Barva: zelená
Materiál: bukové dřevo, kůže
Velikost: 16 x 11 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.