Klip na dudlík Skogen Baby

Klip na dudlík Skogen byl navržen tak, aby každá generace novorozenců dbala na blaho matky přírody už od svého narození.

srdcicko_odrazka dudlíkse neztratí a nezašpiní

srdcicko_odrazka bezpečná délka 21 cm

srdcicko_odrazka dřevěné korále a spona, konopný provázek

srdcicko_odrazka nezatěžuje naši planetu a neškodí přírodě

srdcicko_odrazka vyroben ručně ve Švédsku, testován podle všech bezpečnostních opatření EU

Kompatibilní s dudlíky Skogen Baby, které najdete TADY 

doprava-zdarma-eshop  dudliky-otestovany  kontakty

370 Kč
Dostupnost: Skladem
Klip na dudlík Skogen Baby

Detailní popis produktu

Už žádné dudlíkové ztráty! Klip každý dudlík Skogen Baby ochrání od špinavé země nebo od ztracení. Protože není nic horšího než zatoulaný dudlík, na který někdo dychtivě a velmi, velmi netrpělivě čeká. Pojďme zabránit těmto hororovým scénářům.

Krásný minimalistický klip na dudlík Skogen Baby je příslibem. Příslibem toho, že když se začneme starat, nebude pozdě. Perfektní dárek pro miminko, které pomůže vytvořit udržitelnější budoucnost! Začněme už od kolébky. 

Klip na cumlík Skogen Baby je ručně vyráběn v provincii Småland ve Švédsku

dudlik-s-klipem-na-dudlik

Dudlíky Skogen Baby ve třech barevných provedeních koupíte TADY

Materiál klipu

Řetízek na dudlík Skogen je vyroben z dřevěných korálků, konopného provázku, dřevěného knoflíku s logem Skogen Baby a kovové spony. Neobsahuje žádné škodlivé látky.

Použití klipu

Poutko klipu natáhneme na knoflík dudlíku. Sponu připneme na oblečení nebo například bryndáček

klip-na-dudlik-dreveny

Transparentnější budoucnost

Vize Skogen si klade za cíl přispět k tomu, abychom jako lidstvo pomohli ukončit znečištění planety plasty na jedno použití. A to hned ode dne narození miminka. I když každý produkt na světě má dopad na životní prostředí, Skogen slibují, že udělají jejich dodavatelský řetězec co nejtransparentnější. Navíc za každý prodaný dudlík zasadí Skogen strom. A není to jen tak nějaký reklamní tah. Jejich les si můžete prohlédnout TADY. K dnešnímu dni (18.5.2022) se jim už podařilo vysadit 9 434 stromků. 

dudlik-skogen-ekologicky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Na značku Skogen jsme narazili čirou náhodou. Okouzleni jejich filozofií, ihned jsme kontaktovali zakladatele značky Stefana, jestli by nám nemohl zaslat několik dudlíků na testování. A po poctivém testování naším Arthurem je přinášíme i Vám. Vaše miminko si zamiluje produkty Skogen Baby stejně tak, jako náš Archie.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klipy na dudlík
Barva: hnědá
Materiál: dřevo, konopný provázek, kov
Délka klipu: cca 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

skogen-logo

Věděli jste, že „Skogen“ znamená ve švédštině les?

Značka Skogen Baby vznikla potom, co Stefan, zakladatel značky, hledal vhodný dárek k narození miminka a uvědomil si, kolik jednorázových plastů je v sektoru dětského zboží. A to vše v době, kdy neustále přemýšlíme, jakým způsobem zajistit, aby budoucí generace žili v čistém a bezpečném prostředí. Proč nezačít s věcmi, které děti často používají od prvního dne? Tehdy se Stefan rozhodl pro “klimaticky inteligentní” dudlík.

Materiál, který se Skogen Baby rozhodli pro dudlíky použít, je na biologické bázi s velmi vysokou mírou obnovitelných zdrojů (až 97 %) se schopností vázat C02 z atmosféry. Materiál také neobsahuje chemikálie. Vyrábí takové produkty, které jsou skutečně udržitelné a šetrné k matce přírodě. Zajišťují také, aby každý, kdo má podíl ve výrobním řetězci Skogen Baby, měl pozitivní pracovní podmínky.

Své produkty vyrábí Skogen ve Švédsku. Navíc se zavazují, že za každý zakoupený dudlík vysadí jeden strom. Jsme rádi, že se díky Vašim objednávkám dudlíků Skogen Baby, budou rozrůstat lesy.