Dřevěné puzzle zvířátka Briki Vroom Vroom

999 Kč
Skladem

Takový zvířátkový dřevěný tetris. Stejná porce zábavy, ale nesrovnatelně krásnější provedení!  

odrážka dodáváno v dárkovém balení - šetříme Váš čas

odrážka rozvíjí jemnou motoriku

odrážka minimalistické dřevěné hračky 

odrážka poctivé řemeslné zpracování 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásné dřevěné puzzle, jehož součástí je pět zvířátek - žirafa, kočka, lemur, velryba a želva. Dřevěná zvířata jsou uložena v taktéž dřevěné krabičce, ve které je lze poskládat a zároveň slouží jako box pro jejich uložení. 

Tato dřevěná skládačka naučí děti soustředění a bude rozvíjet jemnou motoriku a jejich reflexy.  

Celý puzzle set je navíc dodáván v krásném dárkovém balení. Puzzle mohou být tedy i krásným dárkem a Vám odpadne starost s balením a hledáním vhodného obalového materiálu. Dárek budete mít bez starostí ihned připraven k věnování. 

∗ Vhodné pro děti od 3 let

drevene_hracky_puzzle

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti.

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

drevene_puzzle_zviratka

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Hračky značky Briki Vroom Vroom byla pro nás láska na první pohled! Dokonalý minimalistický design a krásné řemeslné zpracování dělají z jejich produktů nadčasové kousky, se kterými děti zažijí spoustu zábavy i vkusnou dekoraci do dětského pokojíčku. “ 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Záruka: 2 roky
Barva: hnědá
Složení: javorové dřevo
Velikost: 18 cm x 18 cm X 2 cm
Certifikace: FSC, CE, EN 71

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. 

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.