Dřevěný dinosaurus TRICERATOPS Briki Vroom Vroom

Triceratops prý výborně vnímal zvuky...No vsaďte se, že vy Vaše dítko také dobře uslyšíte, až si s dřevěným triceraptem bude hrát!

  • rozvíjí jemnou motoriku a stimuluje představivost
  • ideální velikost do dětské ručky
  • poctivé řemeslné zpracování a netoxické barvy
  • dodáváno v dárkovém balení - šetříme Váš čas

*vhodné pro děti od 12 měsíců

+12-briki

 

480 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěný dinosaurus TRICERATOPS Briki Vroom Vroom

Detailní popis produktu

Roztomilý stegosaurus je vyroben z masivního javorového dřeva a je vybaven světle žlutými kolečky. Dítko si s ním tak užije spoustu zábavy.  Vše je vyrobeno a malováno ručně za pomoci netoxických barev.

triceratops-ze-dreva

Velikost je ideální pro malé dětské ručky. Tato dřevěná hračka bude stimulovat představivost a fantazii dítěte a rozvíjet jeho jemnou motoriku

drevene-hracky-dinosauri

Nezapomeňte se podívat na všechny dinosaury od Briki

Dárkové balení zajistí, že darujícímu odpadne starost s balením a hledáním vhodného obalového materiálu. Dárek budete mít bez starostí ihned připraven k věnování. Nezapomeňte k dárku pořídit i jedno z našich blahopřání.   

hracka-na-koleckach-pro-holcicku

* Vhodné pro děti od 12 měsíců


logo_briki 

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Zároveň se zaměřují na výrobu dětských hřebenů na vlasy z kozí srsti a mušelínových plenek

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

dinosauri-hracka-ze-dreva

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Hračky značky Briki Vroom Vroom byla pro nás láska na první pohled! Dokonalý minimalistický design a krásné řemeslné zpracování dělají z jejich produktů nadčasové kousky, se kterými děti zažijí spoustu zábavy i vkusnou dekoraci do dětského pokojíčku.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířátka na kolečkách
Barva: hnědá, žlutá
Materiál: javorové dřevo
Velikost: 8 cm x 14 cm x 4,5 cm
Certifikace: FSC, CE, EN 71

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.