Dřevěný zajíček na kolečkách Briki Vroom Vroom

Hledáte "něco s kolečkama", co se bude líbit i holčičce? 

  • rozvíjí jemnou motoriku a stimuluje představivost
  • ideální velikost do dětské ručky
  • vyráběné i malované (netoxické barvy) ručně
  • dodávána v krásné krabičce
  • rozměr: 12,5 x 13 x 6 cm

*vhodné pro děti od 12 měsíců

+12-briki

490 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěný zajíček na kolečkách Briki Vroom Vroom

Detailní popis produktu

Roztomilý dřevěný zajíček na dvou kolečkách. Krásná minimalistická hračka z javorového dřeva. Zajíček je ideální i pro děvčátka, která by si ráda hrála s "něčím na kolečkách", ale autíčka nejsou to pravé ořechové.

dreveny-zajicek-na-koleckach

Velikost je ideální pro dětské ručky. Tato dřevěná hračka bude stimulovat představivost a fantazii dítěte a rozvíjet jeho jemnou motoriku

tahaci-hracka-drevena-zajic

Dřevěný zajíc je zabalen v krásné krabičce. Dárkové balení zajistí, že darujícímu odpadne starost s balením a hledáním vhodného obalového materiálu. Dárek budete mít bez starostí ihned připraven k věnování. Nezapomeňte k dárku pořídit i jedno z našich blahopřání.   

* Vhodné pro děti od 12 měsíců


logo_briki 

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Zároveň se zaměřují na výrobu dětských hřebenů na vlasy z kozí srsti a mušelínových plenek

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Hračky značky Briki Vroom Vroom byla pro nás láska na první pohled! Dokonalý minimalistický design a krásné řemeslné zpracování dělají z jejich produktů nadčasové kousky, se kterými děti zažijí spoustu zábavy i vkusnou dekoraci do dětského pokojíčku.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířátka na kolečkách
Barva: bílá
Materiál: javorové dřevo
Velikost: 12,5 x 13 x 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.