Zajíc v autě MODRÝ Briki Vroom Vroom

Malý roztomilý řidič v modrém autíčku vezme vaše dítka na cestu do kouzelného světa dětské fantazie.

  • zajíček je odnímatelný
  • hračka podněcuje dětskou fantazii a přímo vybízí k vytváření skvělých příběhů
  • vyráběné i malované (netoxické barvy) ručně
  • dodáváno v dárkovém balení - šetříme Váš čas
  • rozměr autíčka: 13 x 13 x 8 cm
  • rozměr zajíčka: 9,5 x 6 x 2 cm

*vhodné pro děti od 18 měsíců

+18

820 Kč
Dostupnost: Skladem
Zajíc v autě MODRÝ Briki Vroom Vroom

Detailní popis produktu

Kouzelné dřevěné autíčko s malým zaječím pasažérem bude připraveno na všechny snové výlety a cesty lemované dětskou fantazií.  Vše je vyrobeno a malováno ručně za pomoci netoxických barev.

drevene-auticko-se-zajickem 

Velikost je ideální pro dětské ručky. Tato dřevěná hračka bude stimulovat představivost vašeho dítka. Dřevěný zajíček je odnímatelný.

tahaci-hracka-auticko-se-zajicem 

Zajíček s autem jsou zabaleny v krásné krabičce. Dárkové balení zajistí, že darujícímu odpadne starost s balením a hledáním vhodného obalového materiálu. Dárek budete mít bez starostí ihned připraven k věnování. Nezapomeňte k dárku pořídit i jedno z našich blahopřání.    

* Vhodné pro děti od 18 měsíců


logo_briki 

Briki Vroom Vroom je rodinná francouzská značka, kterou vyrvořili Joanna - ilustrátorka knih a Leonardo - grafický designér. 

V nabídce značky Briki najdete kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Zároveň se zaměřují na výrobu dětských hřebenů na vlasy z kozí srsti a mušelínových plenek

Jejich krásné hračky stimulují dětskou představivost a dávají jim možnost proniknout do světa fantazie. 

Produkty značky Briki se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše je tak, že lahodí oku dítěte i rodiče. 

Všechny hračky a dekorace jsou vyrobené RUČNĚ pod rukama šikovných řemeslníků za přísných etickým podmínek z nejkvalitnějších materiálů a za použití certifikovaných netoxických barviv. Celá výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a zakladatelka malylojzo.cz

„Hračky značky Briki Vroom Vroom byla pro nás láska na první pohled! Dokonalý minimalistický design a krásné řemeslné zpracování dělají z jejich produktů nadčasové kousky, se kterými děti zažijí spoustu zábavy i vkusnou dekoraci do dětského pokojíčku.“ 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěná autíčka
Barva: modrá
Materiál: javorové dřevo
Velikost auta: 13 x 13 x 8 cm
Velikost zajíčka: 9,5 x 6 x 2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_briki

Francouzská rodinná značka Briki Vroom Vroom má v nabídce kouzelné dřevěné hračky, ale i dřevěné dekorační předměty, které dotvoří každý dětský pokojíček k dokonalosti. Nejnověji jsme zařadili do nabídky také jejich papírenský sortiment.

Produkty se vyznačují minimalistickým vzhledem a krásnými jemnými barvami. Vše lahodí oku dítěte i rodiče.

Vše je vyráběno pod rukama šikovných řemeslníků z těch nejkvalitnějších materiálů. Produkty neobsahují žádné toxické látky a jejich výroba je ohleduplná k životnímu prostředí.