Motýl šustící hračka SAGA Copenhagen Aloe Vera

Roztomilý motýlek s šustícími křídly bude jednou z prvních hraček, které vezme Vaše miminko do ručičky. 

  • křidélka šustí - senzorická hračka
  • stimuluje smysly Vašeho miminka
  • ideální velikost do dětské ruky
  • měkká a velmi příjemná
  • 100% organická bavlna

ocs-certifikacece-testovano

570 Kč
Dostupnost: Skladem
Motýl šustící hračka SAGA Copenhagen Aloe Vera

Detailní popis produktu

Roztomilá šustící hračka pro miminko v podobě motýlka. Křidélka motýla jsou z šustícího papíru, hračka stimuluje smysly miminka a probuzuje v něm chuť objevovat nové věci.  

Minimalistický a nadčasový design v delikátních jemných barvách, které budou příjemné Vašemu miminku a budou lahodit Vašemu náročnému vkusu 

hracka-sustici-motyl

Tato sladká šustící hračka bude také krásný dárek k narození miminka

Šustítko motýlek SAGA Copenhagen je testováno a splnilo standardy CE (splnila požadavky na bezpečnost, zdraví a ochranu životního prostředí).

Materiál

Dětské šustítko je vyrobeno ze 100% organické bavlny a vyplněno recyklovaným polyesterem. V křidélkách najdete šustící papír. 

Údržba

Pereme v pračce na 30°C.

muselinove-plenky-organicka-bavlna-gots

Prozkoumejte další produkty od SAGA Copenhagen, které budou s láskou pečovat o Vaše miminko.


saga-copenhagen-logo

Dánská rodinná značka SAGA Copenhagen je spoluprací dvou generací - znalosti z oboru designu jedné generace se kombinují s kreativitou té druhé. 

Jejich design působí jemně a uklidňujícím dojmem a barvy odpovídají této náladě, jsou jemné a nadčasové, a to z velmi zvláštního důvodu. Každodenní život v rodině s malými dětmi je hektický a mnoho věcí se děje příliš rychle na to, aby to ti nejmenší všechno zpracovali. Často dostanou během dne tolik dojmů a podnětů, že veškerou svou energii vynaloží na její strávení, což pro ně není dobré, protože se jejich nervový systém dostává do stresu a jsou vyčerpaní a nešťastní z možného nepochopení těchto stimulů. 

Jemné barvy, hladký, měkký materiál a minimalistický design výrobků SAGA Copenhagen vytváří bezpečné a uklidňující prostředí, což je to, co děti potřebují, aby se vyvíjely správným tempem a byly šťastné.

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Ke značce SAGA Copenhagen jsme se dostali díky jejich ikonickým husičkám, které nám nedaly spát. Ihned jsem věděla, že tuto značku musíme představit i Vám. Krásný minimalistický design a značka s poselstvím udržitelnosti připravená provázet Vaše nejmenší prvnými roky života.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šustítka
Barva: zelená
Materiál: 100% organická bavlna, výplň: 48% recyklovaný polyester - šustící papír
Velikost: 22 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

saga-copenhagen-logo

SAGA je starověký severský způsob vyprávění a znamená příběh o životě a rodině.

Dánská značka SAGA Copenhagen pomáhá vašemu děťátku získat ten nejlepší start do života, zajišťuje udržitelnou kvalitu péče a pohody vašeho dítěte a zároveň se stará o svět a životní prostředí. SAGA pomáhá vytvářet „rámec“ pro budoucí děti, aby mohly bezpečně chodit po naší planetě po mnoho dalších generací. 

Minimalistickému designu vévodí jemné a uklidňující barvy a měkké a hebké materiály. Vášeň pro vysoce kvalitní textilie jsou pro SAGA prioritou, každé vlákno v jejich produktech je pečlivě zváženo a vyrobeno tak, abychom zajistili ty nejbáječnější organické a měkké produkty pro vaše děti a váš domov.