Rozmarýnový prostředek na mytí nádobí "Fleurs de Romarin" Kerzon

Ekologický prostředek na mytí nádobí s vůní rozmarýnu a tymiánu přináší speciální úroveň péče při každodenním mytí nádobí. 

  • silná odmašťovací síla
  • přírodní složení
  • zanechá na pokožce příjemný aromatický závoj - lze použít i na mytí rukou
  • výživný kokosový olej a antioxidační základ z olivového oleje
  • 100% přírodní vůně
  • vyrobeno ve Francii
  • obal z recyklovaného domácího odpadu

Vyrobeno ve Francii v certifikovaných laboratořích (norma ISO 22716: 2007).

415 Kč
Dostupnost: Skladem
Rozmarýnový prostředek na mytí nádobí "Fleurs de Romarin" Kerzon

Detailní popis produktu

Dopřejte speciální péči pro vaše ruce i při činnosti jako je mytí nádobí. Kerzon ekologické prostředky na mytí nádobí se díky silné odmašťovací síle postarají o vaše nádobí, ale i o vaši pokožku, neboť ji zahalí do uklidňující a aromatické vůně.

prostredek-na-myti-nadobi-kerzon

Kerzon rozmarýnové mýdlo na nádobí se vyrábí ve Francii z biologicky odbouratelných olejů a je vyrobeno s ohledem na životní prostředí.


ekologicky-prostredek-na-myti-nadobi 

Vůně

Fleurs de Romarin odhaluje aromatickou vůni se svrchními tóny tymiánu a srdcem rozmarýnu na dřevitém základu z atlasského cedru. Dále ucítíte lehký záchvěv citrusů a jemný závaz květin

Vůně rozmarýnu je jako životabudič, který stimuluje i uklidňuje zároveň. Odhání pocity úzkosti a uvolňuje vnitřní napětí.

Specifická vůně tymiánu vás přenese do prosluněného středomoří.  

fleurs-de-romarin-vune

Použití 

Naneste požadovanou dávku na houbičku nebo přímo na nádobí, umyjte a poté opláchněte vodou.

Používat můžete i jako mýdlo na ruce.

vonavy-prostredek-na-nadobi

Varování

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte etiketu lahvičky.

rodinna-kosmetika  kosmetika-pro-deti

 Podívejte se i na další kosmetiku, kterou jsme pro vás pečlivě vybrali. 


 kerzon_logo 

Francouzská značka Kerzon upřednostňuje výrobu, která má nízký dopad na naši planetu. Značka má na paměti, že jejich produkty pocházejí z přírody a musí se do ní vrátit zpět bez škodlivé stopy. 

Složení všech výrobků je podrobné a jasné na všech baleních a etiketách. Značka se nemá za co stydět! 

Produkty značky Kerzon jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a s respektem získávaných surovin, ověřeny normami přírodní kosmetiky.

Vůně jsou srdcem produktů Kerzon. Kerzon vytváří s vášní hodnou Francouzů autentické vůně, které působí stejně jako vzpomínky.

Laboratoře Kerzon jsou deklarovány ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé). Jsou certifikovány a schváleny v souladu s požadavky normy ISO 22716: 2007, která poskytuje pokyny pro výrobu, kontrolu, skladování, přepravu kosmetických produktů a ukládá povinnost sledovat všechny suroviny a také dohlíží na správnou výrobní praxi.

 ekologicka_udrizitelna_kosmetika

zaměstnanci Kerzon laboratoře

Doplňkové parametry

Kategorie: Prostředky na nádobí
Vůně: rnzmarýn, tymián
Gramáž: 500 ml
Složení: 5 nebo více, ale méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 % mýdla, parfum (fragrance), Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, benzyl alcohol, limonene*, citronellol*. *Přírodní vůně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"V srdci všeho je rodina - naše, Vaše, ta, která nás spojuje, stejně jako i ta, kterou jsme si vybrali sami.”

Francouzská značka z Provence Kerzon byla založená roku 2014 a to dvěma bratry - Ettienem a Pierrem-Alexisem. Inspirována vůněmi svého rodného domova, vzpomínkami na cestování a vášní pro poctivé řemeslo. 

S upřímnou touhou po vytváření jednoduchých, autentických a udržitelných produktů, vymysleli Kerzon již řadu produktů, které se denně starají o Vaše tělo, ale i o prádlo a zkrášlují a čistí Váš domov. 

Výroba značky Kerzon se vyznačuje respektováním přírody, snahou o co nejnižší dopad na životní prostředí a rozhodným odmítáním testování výrobků na zvířatech.