Vonná svíčka Fleur de Mimosa Kerzon

Tip na dárek
Značka: Kerzon
850 Kč
Skladem

Svíčka vytvořená pod sluncem jižní Francie s trpělivostí a vášní, z přírodního biologicky odbouratelného vosku, pleteného knotu z čisté bavlny a jemného parfému z kvalitních surovin.

srdcicko_odrazka svíčka z kolekce "L’HERBIER" (herbář) inspirovaná přírodou

srdcicko_odrazka difúze parfému po dobu více než 52 hodin

srdcicko_odrazka 100% přírodní, biologicky odbouratelný a veganský vosk

srdcicko_odrazka přírodní bavlněný pletený knot

srdcicko_odrazka vysoce kvalitní esenciální a absolutní oleje

srdcicko_odrazka recyklovatelná skleněná nádoba

srdcicko_odrazka obal z recyklovatelného papíru, s označením Imprim’vert s nízkým zásahem do životního prostředí imprimvert

srdcicko_odrazka formulováno a vyrobeno ve Francii

doprava-zdarma-eshop  kerzon-otestovano  kontakty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Procházka za svítání, vaše pokožka se stále chvěje, okořeněná prvními slunečními paprsky.

Vonné svíčky Kerzon se vyznačují přírodním biologicky odbouratelným voskem, pleteným knotem z čisté bavlny a jemným parfémem složeným z výběru vysoce kvalitních surovin.

Nechte se unést evokujícími vůněmi inspirovanými přírodou a vašimi nejsladšími vzpomínkami. Tento drahocenný okamžik bude pouze váš. 

vonna-svicka-prirodni

Vůně

Sluneční a zářivá vůně Fleur de Mimosa nese název po stydlivé rostlince kvetoucí ve středomořských zemích. Vůně mimózy je sladká, jemná a krémová. Ve svíčce je doprovázená lehkými citrusovými tóny hlavykvětinovým srdcem a dřevitým kašmírovým pozadím. 

kerzon-FLEUR-DE-MIMOSA-vune

Hmotnost 190 g.

Jak pečovat o svíčku

Abyste předešli vytvoření tzv. tunelu u svíčky, kdy vám zůstane vosk v rozích skleničky, nechte svíčku hořet, dokud nebude celý její horní povrch tekutý. Pomůže to také dobrému rozptýlení vůně. 

Abyste zachovali jemnou vůni svíčky, nenechte hořet svíčku déle než 2 až 3 hodiny v kuse.

Knot zastřihněte pokaždé rovnoměrně na délku asi 3 mm pro její lepší hoření. 

vonna-svicka-veganska

Upozornění

Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru a v blízkosti hořlavých předmětů. Nedotýkejte se a nemanipulujte s hořící svíčkou, abyste se nepopálili.  


 kerzon_logo 

Francouzská značka Kerzon upřednostňuje výrobu, která má nízký dopad na naši planetu. Značka má na paměti, že jejich produkty pocházejí z přírody a musí se do ní vrátit zpět bez škodlivé stopy. 

Složení všech výrobků je podrobné a jasné na všech baleních a etiketách. Značka se nemá za co stydět! 

Produkty značky Kerzon jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a s respektem získávaných surovin, ověřeny normami přírodní kosmetiky.

Vůně jsou srdcem produktů Kerzon. Kerzon vytváří s vášní hodnou Francouzů autentické vůně, které působí stejně jako vzpomínky.

Laboratoře Kerzon jsou deklarovány ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé). Jsou certifikovány a schváleny v souladu s požadavky normy ISO 22716: 2007, která poskytuje pokyny pro výrobu, kontrolu, skladování, přepravu kosmetických produktů a ukládá povinnost sledovat všechny suroviny a také dohlíží na správnou výrobní praxi.

 ekologicka_udrizitelna_kosmetika

zaměstnanci Kerzon laboratoře

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky a vůně
Záruka: 2 roky
Složení: Přírodní vosk na sójové bázi, přírodní bavlněný pletený knot, vysoce kvalitní esenciální a absolutní oleje.
Velikost: 190 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"V srdci všeho je rodina - naše, Vaše, ta, která nás spojuje, stejně jako i ta, kterou jsme si vybrali sami.”

Francouzská značka z Provence Kerzon byla založená roku 2014 a to dvěma bratry - Ettienem a Pierrem-Alexisem. Inspirována vůněmi svého rodného domova, vzpomínkami na cestování a vášní pro poctivé řemeslo. 

S upřímnou touhou po vytváření jednoduchých, autentických a udržitelných produktů, vymysleli Kerzon již řadu produktů, které se denně starají o Vaše tělo, ale i o prádlo a zkrášlují a čistí Váš domov. 

Výroba značky Kerzon se vyznačuje respektováním přírody, snahou o co nejnižší dopad na životní prostředí a rozhodným odmítáním testování výrobků na zvířatech.