Vonná svíčka Fleur de Mimosa Kerzon

Svíčka vytvořená pod sluncem jižní Francie s trpělivostí a vášní, z přírodního biologicky odbouratelného vosku, pleteného knotu z čisté bavlny a jemného parfému z kvalitních surovin.

  • svíčka z kolekce "L’HERBIER" (herbář) inspirovaná přírodou
  • difúze parfému po dobu více než 52 hodin
  • hmotnost 190 g
  • 100% přírodní, biologicky odbouratelný a veganský vosk
  • přírodní bavlněný pletený knot
  • vysoce kvalitní esenciální a absolutní oleje
  • recyklovatelná skleněná nádoba
  • formulováno a vyrobeno ve Francii
  • obal z recyklovatelného papíru, s označením Imprim’vert s nízkým zásahem do životního prostředí imprimvert
850 Kč
Dostupnost: Skladem
Vonná svíčka Fleur de Mimosa Kerzon
luxusni francouzska vonna svicka
Tip na dárek

Detailní popis produktu

Procházka za svítání, vaše pokožka se stále chvěje, okořeněná prvními slunečními paprsky.

Vonné svíčky Kerzon se vyznačují přírodním biologicky odbouratelným voskem, pleteným knotem z čisté bavlny a jemným parfémem složeným z výběru vysoce kvalitních surovin.

Nechte se unést evokujícími vůněmi inspirovanými přírodou a vašimi nejsladšími vzpomínkami. Tento drahocenný okamžik bude pouze váš. 

vonna-svicka-prirodni

Vůně

Sluneční a zářivá vůně Fleur de Mimosa nese název po stydlivé rostlince kvetoucí ve středomořských zemích. Vůně mimózy je sladká, jemná a krémová. Ve svíčce je doprovázená lehkými citrusovými tóny hlavykvětinovým srdcem a dřevitým kašmírovým pozadím. 

kerzon-FLEUR-DE-MIMOSA-vuneJak pečovat o svíčku

Abyste předešli vytvoření tzv. tunelu u svíčky, kdy vám zůstane vosk v rozích skleničky, nechte svíčku hořet, dokud nebude celý její horní povrch tekutý. Pomůže to také dobrému rozptýlení vůně. 

Abyste zachovali jemnou vůni svíčky, nenechte hořet svíčku déle než 2 až 3 hodiny v kuse.

Knot zastřihněte pokaždé rovnoměrně na délku asi 3 mm pro její lepší hoření. 

vonna-svicka-veganska

Upozornění

Udržujte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru a v blízkosti hořlavých předmětů. Nedotýkejte se a nemanipulujte s hořící svíčkou, abyste se nepopálili.  


 kerzon_logo 

Francouzská značka Kerzon upřednostňuje výrobu, která má nízký dopad na naši planetu. Značka má na paměti, že jejich produkty pocházejí z přírody a musí se do ní vrátit zpět bez škodlivé stopy. 

Složení všech výrobků je podrobné a jasné na všech baleních a etiketách. Značka se nemá za co stydět! 

Produkty značky Kerzon jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a s respektem získávaných surovin, ověřeny normami přírodní kosmetiky.

Vůně jsou srdcem produktů Kerzon. Kerzon vytváří s vášní hodnou Francouzů autentické vůně, které působí stejně jako vzpomínky.

Laboratoře Kerzon jsou deklarovány ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé). Jsou certifikovány a schváleny v souladu s požadavky normy ISO 22716: 2007, která poskytuje pokyny pro výrobu, kontrolu, skladování, přepravu kosmetických produktů a ukládá povinnost sledovat všechny suroviny a také dohlíží na správnou výrobní praxi.

 ekologicka_udrizitelna_kosmetika

zaměstnanci Kerzon laboratoře

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky a vůně
Složení: Přírodní vosk na sójové bázi, přírodní bavlněný pletený knot, vysoce kvalitní esenciální a absolutní oleje.
Velikost: 190 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"V srdci všeho je rodina - naše, Vaše, ta, která nás spojuje, stejně jako i ta, kterou jsme si vybrali sami.”

Francouzská značka z Provence Kerzon byla založená roku 2014 a to dvěma bratry - Ettienem a Pierrem-Alexisem. Inspirována vůněmi svého rodného domova, vzpomínkami na cestování a vášní pro poctivé řemeslo. 

S upřímnou touhou po vytváření jednoduchých, autentických a udržitelných produktů, vymysleli Kerzon již řadu produktů, které se denně starají o Vaše tělo, ale i o prádlo a zkrášlují a čistí Váš domov. 

Výroba značky Kerzon se vyznačuje respektováním přírody, snahou o co nejnižší dopad na životní prostředí a rozhodným odmítáním testování výrobků na zvířatech.