Vonné sáčky Šeřík a med Kerzon 2 ks

Omamný šeřík a vůně medu poukazující na mnoho včelích úlů v pařížském parku Jardin du LuxembourgMějte kousek rozkvetlé zahrady u sebe v šatníku. 

  • jemně provoní vaše prádlo, skříň a cenné věci
  • vysoce kvalitní esenciální a absolutní oleje
  • ruční výroba v Paříži v rámci sociálního programu ESAT*
  • tisk sáčků s označením Imprim’vert s nízkým zásahem do životního prostředí imprimvert
  • balení 2 ks 

* organizace zprostředkovávající práci lidem se zdravotním postižením

 

standardní cena: 190 Kč –14 % 162 Kč
Dostupnost: Skladem
Vonné sáčky Šeřík a med Kerzon 2 ks
vonne sacky do skrine
190 Kč –14 %

Detailní popis produktu

Procházky parkem, kde mocně voní bohaté keře šeříku za zvuku lehoučkého bzučení včelek, které pilně poletují okolo rozkvetlých květů a připravují se na bohatou úrodu medu

Zastrčené v tašce, komodě, skříni nebo kufru, Kerzon vonné sáčky uvolňují svou jemnou, okouzlující vůni v průběhu několika týdnů, aby Vám aromatizovalo prádlo a další věci. Stačí malé zatřesení se sáčkem a vůně se Vám projeví ve své plné síle.

vonne-pytliky-do-skrine

Vůně

Vůně Jardin du Luxembourg odhaluje hlavu zelené mandle se srdcem z šeříku na medovém základu

kerzon-JARDIN-DU-LUXEMBOURG-vune

Výroba

Vonné sáčky do šatníku jsou vyráběny ručně v Kerzon francouzské dílně s péčí v rámci sociálního programu ESAT. ESAT je organizace, která pomáhá propojit zdravotně postižené s firmami a najít tak těmto lidem pracovní uplatnění. 

Varování

NEOTVÍREJTE vonné sáčky! Uchovávejte mimo dosah dětí.

rodinna-kosmetika  kosmetika-pro-deti

 Podívejte se i na další kosmetiku, kterou jsme pro vás pečlivě vybrali.  


kerzon_logo

 

 

Francouzská značka Kerzon upřednostňuje výrobu, která má nízký dopad na naši planetu. Značka má na paměti, že jejich produkty pocházejí z přírody a musí se do ní vrátit zpět bez škodlivé stopy. 

Složení všech výrobků je podrobné a jasné na všech baleních a etiketách. Značka se nemá za co stydět! 

Produkty značky Kerzon jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a s respektem získávaných surovin, ověřeny normami přírodní kosmetiky.

Vůně jsou srdcem produktů Kerzon. Kerzon vytváří s vášní hodnou Francouzů autentické vůně, které působí stejně jako vzpomínky.

Laboratoře Kerzon jsou deklarovány ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé). Jsou certifikovány a schváleny v souladu s požadavky normy ISO 22716: 2007, která poskytuje pokyny pro výrobu, kontrolu, skladování, přepravu kosmetických produktů a ukládá povinnost sledovat všechny suroviny a také dohlíží na správnou výrobní praxi.

 ekologicka_udrizitelna_kosmetika

zaměstnanci Kerzon laboratoře

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORACE
Vůně: šeřík, med
Množství: 2x 2 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"V srdci všeho je rodina - naše, Vaše, ta, která nás spojuje, stejně jako i ta, kterou jsme si vybrali sami.”

Francouzská značka z Provence Kerzon byla založená roku 2014 a to dvěma bratry - Ettienem a Pierrem-Alexisem. Inspirována vůněmi svého rodného domova, vzpomínkami na cestování a vášní pro poctivé řemeslo. 

S upřímnou touhou po vytváření jednoduchých, autentických a udržitelných produktů, vymysleli Kerzon již řadu produktů, které se denně starají o Vaše tělo, ale i o prádlo a zkrášlují a čistí Váš domov. 

Výroba značky Kerzon se vyznačuje respektováním přírody, snahou o co nejnižší dopad na životní prostředí a rozhodným odmítáním testování výrobků na zvířatech.