Vonné sáčky Šeřík a med Kerzon 2 ks

Novinka
Značka: Kerzon
190 Kč
Skladem

Omamný šeřík a vůně medu poukazující na mnoho včelích úlů v pařížském parku Jardin du LuxembourgMějte kousek rozkvetlé zahrady u sebe v šatníku. 

  • jemně provoní vaše prádlo, skříň a cenné věci
  • vysoce kvalitní esenciální a absolutní oleje
  • ruční výroba v Paříži v rámci sociálního programu ESAT*
  • tisk sáčků s označením Imprim’vert s nízkým zásahem do životního prostředí imprimvert
  • balení 2 ks 

* organizace zprostředkovávající práci lidem se zdravotním postižením

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Procházky parkem, kde mocně voní bohaté keře šeříku za zvuku lehoučkého bzučení včelek, které pilně poletují okolo rozkvetlých květů a připravují se na bohatou úrodu medu

Zastrčené v tašce, komodě, skříni nebo kufru, Kerzon vonné sáčky uvolňují svou jemnou, okouzlující vůni v průběhu několika týdnů, aby Vám aromatizovalo prádlo a další věci. Stačí malé zatřesení se sáčkem a vůně se Vám projeví ve své plné síle.

vonne-pytliky-do-skrine

Vůně

Vůně Jardin du Luxembourg odhaluje hlavu zelené mandle se srdcem z šeříku na medovém základu

kerzon-JARDIN-DU-LUXEMBOURG-vune

Výroba

Vonné sáčky do šatníku jsou vyráběny ručně v Kerzon francouzské dílně s péčí v rámci sociálního programu ESAT. ESAT je organizace, která pomáhá propojit zdravotně postižené s firmami a najít tak těmto lidem pracovní uplatnění. 

Varování

NEOTVÍREJTE vonné sáčky! Uchovávejte mimo dosah dětí.

rodinna-kosmetika  kosmetika-pro-deti

 Podívejte se i na další kosmetiku, kterou jsme pro vás pečlivě vybrali.  


kerzon_logo

 

 

Francouzská značka Kerzon upřednostňuje výrobu, která má nízký dopad na naši planetu. Značka má na paměti, že jejich produkty pocházejí z přírody a musí se do ní vrátit zpět bez škodlivé stopy. 

Složení všech výrobků je podrobné a jasné na všech baleních a etiketách. Značka se nemá za co stydět! 

Produkty značky Kerzon jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a s respektem získávaných surovin, ověřeny normami přírodní kosmetiky.

Vůně jsou srdcem produktů Kerzon. Kerzon vytváří s vášní hodnou Francouzů autentické vůně, které působí stejně jako vzpomínky.

Laboratoře Kerzon jsou deklarovány ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé). Jsou certifikovány a schváleny v souladu s požadavky normy ISO 22716: 2007, která poskytuje pokyny pro výrobu, kontrolu, skladování, přepravu kosmetických produktů a ukládá povinnost sledovat všechny suroviny a také dohlíží na správnou výrobní praxi.

 ekologicka_udrizitelna_kosmetika

zaměstnanci Kerzon laboratoře

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKORACE
Vůně: šeřík, med
Množství: 2x 2 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"V srdci všeho je rodina - naše, Vaše, ta, která nás spojuje, stejně jako i ta, kterou jsme si vybrali sami.”

Francouzská značka z Provence Kerzon byla založená roku 2014 a to dvěma bratry - Ettienem a Pierrem-Alexisem. Inspirována vůněmi svého rodného domova, vzpomínkami na cestování a vášní pro poctivé řemeslo. 

S upřímnou touhou po vytváření jednoduchých, autentických a udržitelných produktů, vymysleli Kerzon již řadu produktů, které se denně starají o Vaše tělo, ale i o prádlo a zkrášlují a čistí Váš domov. 

Výroba značky Kerzon se vyznačuje respektováním přírody, snahou o co nejnižší dopad na životní prostředí a rozhodným odmítáním testování výrobků na zvířatech.