Stavebnice v životní velikosti MODU Dreamer Kit

Pořiďte hračku, která poroste s Vašimi dětmi! Stavební výtvory se přizpůsobí motorickým dovednostem vašeho dítěte. Na Vás a Vaše děti čeká nekonečná spousta zábavy! Tato stavební sada naučí vaše děti plazit se, chodit, houpat se, skákat, jezdit, lézt, balancovat, ale i odpočívat.

 • nekupujte mraky hraček, vozítek a stupínků - stačí Vám stavebnice MODU, která zastane jejich práci
 • naučte Vaše děti všechny fyzické dovednosti s jedinou stavebnicí
 • pomozte stimulovat představivost dítěte (bez internetu a televize)
 • MODU podporuje každou fázi vývoje dítěte - bude s nimi od prvních pohybů po nástup do školy (doporučený věk 0-6 let)
 • z této sady postavíte VÍC JAK 12 VÝTVORŮ, limitem je pouze fantazie
 • počet dílů v balení 34 ks - 7 bloků, 18 kolíků, 4 kolečka, 4 pěnová kola, brožura s tipy na stavění
 • nosnost 50 kg

 oceneni     

Položka byla vyprodána…
6 250 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Stavebnice v životní velikosti MODU Dreamer Kit

Detailní popis produktu

Zažijte s Vašimi dětmi zábavu! Stavebnice v životní velikosti MODU se postará o dny naplněné radostí ze hry a tvoření.

Dánské designerské duo si dalo za cíl navrhnout atraktivní hračku, která dostane děti od on-line světa a nabídne jim zábavu, tvoření i protažení těla. Stavebnice rozvíjí fyzické i kreativní herní dovednosti dítěte.

Nekupujte několik hraček, které budete mít problém v pokojíčku uskladnit, ale pořiďte dětem tuto stavebnici, která zastane hned několik hraček a vozítek naráz! A v momentě, kdy bude dost hraní, uložte díly jednoduše zpět do krabice (pokud se jí Vaše děti dokáží vůbec nabažit a dovolí Vám ji schovat :))

Pro koho se stavebnice MODU hodí?

Pro všechny děti od 0 do 6 let (a možná ještě déle). Stavebnice se přizpůsobí věku dítěte a roste s nimi. Podívejte se na video, ve kterém Vám ukážeme, jak může být stavebnice využívána různě starými dětmi. 

  

Co můžete postavit? Kde najdete inspiraci?

Ze sady Dreamer Kit postavíte více než 12 výtvorůKaždá sada stavebnic je dodávána s inspirační brožurou obsahující jasné pokyny, jak postavit četné výtvory. Zahrnuty jsou také návrhy na všestranné využití, výhody motorických dovedností, možnosti uložení a inspiraci pro údržbu.

Pro nekonečnou inspiraci nás sledujte na Instagramu nebo Facebooku, kde pro Vás máme uložené tipy, co vše lze postavit. Pamatujte si, že limitem je pouze představivost Vašich dětí!

detska-stavebnice-kreslo

Materiál spojovacích kolíků 

Všechny kolíky jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného ABS v potravinářské kvalitě. Znát ho můžete z LEGO. Barva kolíků je žlutá

modu-stavebnice-koliky

Materiál bloků

Bloky jsou vyrobeny ze 100% netoxické EVA pěny. Stejný materiál, jaký byste našli v blocích na jógu nebo podložkách na spaní. Materiál má několik skvělých vlastností. Pohlcuje zvuk, je neklouzavý, snadno se čistí a je bezpečný pro vaše děti a vaši podlahu!

Všechny materiály jsou 100% bez ftalátů a BPA a jsou průběžně testovány a schvalovány podle evropské normy pro hračky — EN71. 

modu-stavebnice-bloky-z-hmatove-peny

Jak MODU čistit? 

Máte několik možností, jak svou stavebnici vyčistit: 

 • Použijte horkou vodu, jemné mýdlo a měkký kartáč.
 • Vezměte stavebnici do vany a pořádně je vydrhněte. Bloky plavou!
 • Dejte stavebnici do myčky.  Doporučujeme teplotu 40ºC nebo nižší, aby se minimalizovalo riziko vzniku stop od žeber myčky! 
 • Nezapomeňte spojovací kolíčky důkladně osušit na ručníku, pokud se dovnitř dostane voda. 
   

Bonusový tip: Převařená horká voda vaše bloky osvěží a vydezinfikuje. Jenom se neopařte! Navíc pokud se povedlo Vašemu dítko dát stavebnici pořádný kousanec a teď na ní ulpívá viditelný otisk. Zkuste otisk opatrně zalít vařící vodou. Ačkoli hluboké stopy nelze zcela odstranit, tato technika by měla snížit jejich viditelnost.

modu-stavebnice-do-mycky

Kde se MODU vyrábí?

MODU se vyrábí prostřednictvím dvou pečlivě vybraných výrobců hraček v Dánsku a na Dálném východě. Oba partneři dodržují dánské standardy a dodržují MODU etické hodnoty týkající se lidských práv, pracovního práva, boje proti korupci a životního prostředí. MODU pravidelně navštěvuje výrobce a využívají důvěryhodné agenty, aby udržovali nepřetržitou komunikaci a dodržovali jejich vysoká očekávání kvality.

detska-stavebnice-modu

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice MODU
Barva spojovacích kolíků: žlutá
Maximální nosnost: 50 kg
Rozměry balení: 70 x 40 x 20 cm
Materiál bloků: netoxická EVA hmatová pěna
Materiál kolíků: recyklovatelný potravinářský ABS plast
Položka byla vyprodána…

MODU - Stavebnice v životní velikosti

MODU stavebnice pro děti 0-6 let

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DZ Avatar autora | 9.6.2023
Ideální hračka pro menší děti a jejich sourozence, rozvíjí fantazii. Skvělá kvalita Eshop přívětivý, oceňuji balení zásilky!! Moc děkuji! Určitě plánuji další nákup!