Dřevěná káča BEDLA Eperfa

Také se vždy, když jste v lese koukáte po houbách? Teď se Vám z nich budou oči přecházet!

srdcicko_odrazka po generace prověřená hračka 

srdcicko_odrazka masivní habrové dřevo

srdcicko_odrazka důkladně opracované - ruční výroba

srdcicko_odrazka bezpečná hračka bezpecne_hracky

srdcicko_odrazka velikost cca 6 cm

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

150 Kč
Dostupnost: Skladem
Dřevěná káča BEDLA Eperfa

Detailní popis produktu

Připomeňte si letní procházky lesem, zemi pokrytou oroseným mechem a v něm na každém kroku královsky tyčící se bedli

Naučte Vaše děti pořádně roztočit tuto roztomilou káču. Krásný design po několik generací prověřené hračky zabaví Vaše děti a možná nejenom je. Anebo si pořiďte rovnou dvě a uspořádejte soutěž v tom, čí káča se bude točit déle! 

drevena-houba-bedle

Materiál

Káča je vyrobena z habrového dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství z národního parku Duna-Ipoly v Maďarsku. Co si představit pod pojmem odpovědné lesní hospodářství? Eperfa získává dřevo přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Nevhodné pro děti do 3 let! nevhodne-pro-deti-do-3-let

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Káča je jako všechny hračky od Eperfa inspirovaná přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Můžete se jako dospělý člověk zamilovat do hraček? Můžete! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Velikost: cca 6 cm
Materiál: habrové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.