Toaletní voda Lucas du Tertre

Využijte neopakovatelnou příležitost nabažit se této nádherné vůně a obohatit svůj den o nové prožitky!

  • originální sladce sametová vůně
  • vhodné na pokožku, vlasy i oblečení
  • baleno v extra lehké recyklovatelné hliníkové lahvičce, vyrobené ve francouzském Baskicku
  • z pšeničného lihu z ekologického zemědělství
  • koncentrovanější složení pro intenzivnější vůni
  • navržena a vyrobena ve Francii z vysoce kvalitních esenciálních a absolutních olejů
980 Kč
Dostupnost: Skladem
Toaletní voda Lucas du Tertre

Detailní popis produktu

Vůně symbolizuje spojení bohaté indické nápaditosti, kde se koření mísí s mandlovým mlékem, a modernity designu Lucase du Tertra, kde se bergamot hrdě snoubí se směsí karamelu a bílého pižma.

Tato kombinace vytváří neopakovatelnou sladce jiskřivou směs, která se jen tak neomrzí. Pokud stále hledáte "svou" vůni, možná jste narazili na tu pravou! Aplikovat ji můžete na pokožku, vlasy i oblečení.


 

Vůně

Sladký závan karamelu, koření a mandlového mléka je protkán osvěžujícím aroma bergamotu. Nechte se unést na vlnách této originální vůně! 

Obal 

Ultra lehká lahvička z hliníku nezatíží vaše zavazadlo, takže si svou oblíbenou vůni můžete vzít kdykoliv na cesty. Papírová krabička pochází z udržitelného lesnictví a má štítek Imprim’vert (nízký zásah do životního prostředí). 

Varování

Vaporizér. Chraňte před očima nebo podrážděnou pokožkou. Hořlavý - parfém nestříkejte do ohně nebo na žhavý materiál. Nepoužívejte v blízkosti ohně, plamene nebo tepla.


kerzon_logo 

Francouzská značka Kerzon upřednostňuje výrobu, která má nízký dopad na naši planetu. Značka má na paměti, že jejich produkty pocházejí z přírody a musí se do ní vrátit zpět bez škodlivé stopy. 

Složení všech výrobků je podrobné a jasné na všech baleních a etiketách. Značka se nemá za co stydět! 

Produkty značky Kerzon jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a s respektem získávaných surovin, ověřeny normami přírodní kosmetiky.

Vůně jsou srdcem produktů Kerzon. Kerzon vytváří s vášní hodnou Francouzů autentické vůně, které působí stejně jako vzpomínky.

Laboratoře Kerzon jsou deklarovány ANSM (Agence Nationale de Sécurité du Médicament et des produits de santé). Jsou certifikovány a schváleny v souladu s požadavky normy ISO 22716: 2007, která poskytuje pokyny pro výrobu, kontrolu, skladování, přepravu kosmetických produktů a ukládá povinnost sledovat všechny suroviny a také dohlíží na správnou výrobní praxi.

 ekologicka_udrizitelna_kosmetika

zaměstnanci Kerzon laboratoře

Doplňkové parametry

Kategorie: KOSMETIKA A PÉČE
Složení: Alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance),cinnamon alcohol, citral, coumarin, limonene, linalool.
Objem: 120 ml
Vůně: pižmo, mandlové mléko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"V srdci všeho je rodina - naše, Vaše, ta, která nás spojuje, stejně jako i ta, kterou jsme si vybrali sami.”

Francouzská značka z Provence Kerzon byla založená roku 2014 a to dvěma bratry - Ettienem a Pierrem-Alexisem. Inspirována vůněmi svého rodného domova, vzpomínkami na cestování a vášní pro poctivé řemeslo. 

S upřímnou touhou po vytváření jednoduchých, autentických a udržitelných produktů, vymysleli Kerzon již řadu produktů, které se denně starají o Vaše tělo, ale i o prádlo a zkrášlují a čistí Váš domov. 

Výroba značky Kerzon se vyznačuje respektováním přírody, snahou o co nejnižší dopad na životní prostředí a rozhodným odmítáním testování výrobků na zvířatech.