Deka z merino vlny 100x75 cm Skogen Baby

Merino deka pro děti v krásných zemitých barvách pro chvilky doma i na cestách za dobrodružstvím. 

  • 100% přírodní merino vlna
  • z jedné strany krémově béžová, z druhé světle hnědá
  • krásně měkké a příjemné pro pokožku dětí
  • žádné mikroplasty
  • vytvořena tak, aby vydržela více dětem
  • rozměr 100x75 cm - snadno přenosná, ale dostatečně velká
  • 20 mikronů

oeko-tex-standard-100-certifikace

1 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Deka z merino vlny 100x75 cm Skogen Baby

Detailní popis produktu

Představujeme deku z merino vlny Skogen Baby - perfektní volbu pro ekologicky smýšlející rodiče, kteří chtějí svým nejmenším zajistit ten nejlepší (a nejměkčí) možný start. Tato deka vyrobená z nejjemnější merino vlny je nejen měkká a luxusní, ale také 100% přírodní, biologicky odbouratelná, obnovitelná a recyklovatelná.

deka-z-merino-vlny-detska

Přikrývka byla vyvinuta s ohledem na dlouhou životnost. Cíl byl vytvořit produkt, který obstojí ve zkoušce času, a to jak z hlediska kvality, tak stylu. Prioritou číslo jedna je pohodlí vašich dětí. Důraz byl ale kladen i na design, který umožňuje, aby se deka z merina stala přirozenou součástí vašeho domácího interiéru dlouho poté, co vaše děti vyrostou.

detska-deka-z-merino-vlny

Materiál

Merino vlna je jedna z nejpříznivějších variant vláken z hlediska životního prostředí. Kromě toho, že materiál je měkký a pohodlný pro pokožku vašich dětí, je 100% přírodní, obnovitelný, biologicky odbouratelný a recyklovatelný, je také termoregulační, snadno se udržuje a může být používáno roky a roky.

Udržitelnost je pro Skogen Baby nejvyšší prioritou, a proto spolupracují výhradně s dodavateli textilu, kteří dodržují přísné etické a ekologické kodexy chování. Jejich merino vlna pochází z odpovědných zdrojů, což zajišťuje, že splňuje nejvyšší standardy dobrých životních podmínek zvířat a udržitelnosti životního prostředí.

Dětská deka z merino vlny Skogen Baby vlastní certifikaci OEKO TEX 100.

detska-merino-deka

Transparentnější budoucnost

Vize Skogen si klade za cíl přispět k tomu, abychom jako lidstvo pomohli ukončit znečištění planety plasty na jedno použití. A to hned ode dne narození miminka. I když každý produkt na světě má dopad na životní prostředí, Skogen slibují, že udělají jejich dodavatelský řetězec co nejtransparentnější. Navíc za každý prodaný dudlík zasadí Skogen strom. A není to jen tak nějaký reklamní tah. Jejich les si můžete prohlédnout TADY. K dnešnímu dni (18.5.2022) se jim už podařilo vysadit 9 434 stromků. 

dudlik-skogen-ekologicky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Na značku Skogen jsme narazili čirou náhodou. Okouzleni jejich filozofií, ihned jsme kontaktovali zakladatele značky Stefana, jestli by nám nemohl zaslat několik dudlíků na testování. A po poctivém testování naším Arthurem je přinášíme i Vám. Vaše miminko si zamiluje produkty Skogen Baby stejně tak, jako náš Archie.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské deky
Barva: hnědá
Materiál: dřevo, konopný provázek, kov
Délka klipu: cca 21 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

skogen-logo

Věděli jste, že „Skogen“ znamená ve švédštině les?

Značka Skogen Baby vznikla potom, co Stefan, zakladatel značky, hledal vhodný dárek k narození miminka a uvědomil si, kolik jednorázových plastů je v sektoru dětského zboží. A to vše v době, kdy neustále přemýšlíme, jakým způsobem zajistit, aby budoucí generace žili v čistém a bezpečném prostředí. Proč nezačít s věcmi, které děti často používají od prvního dne? Tehdy se Stefan rozhodl pro “klimaticky inteligentní” dudlík.

Materiál, který se Skogen Baby rozhodli pro dudlíky použít, je na biologické bázi s velmi vysokou mírou obnovitelných zdrojů (až 97 %) se schopností vázat C02 z atmosféry. Materiál také neobsahuje chemikálie. Vyrábí takové produkty, které jsou skutečně udržitelné a šetrné k matce přírodě. Zajišťují také, aby každý, kdo má podíl ve výrobním řetězci Skogen Baby, měl pozitivní pracovní podmínky.

Své produkty vyrábí Skogen ve Švédsku. Navíc se zavazují, že za každý zakoupený dudlík vysadí jeden strom. Jsme rádi, že se díky Vašim objednávkám dudlíků Skogen Baby, budou rozrůstat lesy.