Sada malého rybáře Eperfa

Také jste jako dítě každou chvíli uvazovali provázek na kdejakou větvičku povalující se u rybníka a toužebně očekávali úlovek? Prožijte se svým dítkem znovu tyto kouzelné chvíle se sadou malého rybáře. 

srdcicko_odrazka naučte děti navléct na provázek všechny doplňky nezbytné pro rybaření

srdcicko_odrazka dobrodružství jako na břehu řeky přímo u vás doma

srdcicko_odrazka háček a rybky na magnet - nikdy nekončící zábava chytání rybiček

srdcicko_odrazka hračka pomáhá rozvíjet manuální zručnost a kreativitu dítěte

srdcicko_odrazka sada obsahuje: rybářská taška, rybářský prut, provázek, 3 plováky, háček, 4 olůvka, 2 rybky, 5 kukuřic a 3 návnady

srdcicko_odrazka bezpečná hračka bezpecne_hracky

 doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

1 195 Kč
Dostupnost: Skladem
Sada malého rybáře Eperfa

Detailní popis produktu

V ručně vyrobené tašce najdou vaše děti vše, co potřebuje správný rybář pro své dobrodružství u vody. Stačí upevnit provázek, háček, plovák, olůvko a návnadu na rybářský prut. Přehodit si brašnu přes rameno a vyrazit na ryby! 

Naučte Vaše děti, jak si mají připravit svoji výbavu a zasvěťte je do tajů rybaření. Své rybářské schopnosti si může vaše dítko trénovat kdekoliv - doma, na zahradě anebo ho vezměte s sebou přímo do terénu! 

detsky-dreveny-prut

Probuďte v dětech lásku k přírodě - vodě, rybám, vysokým holínkám a orosené trávě. Dřevěným prutem dobrodružství teprve začíná.  

Tato hračka pomůže rozvíjet dětskou kreativitu. Díky navlékání si navíc děti zábavnou formou rozvinou manuální zručnost. Učení hrou v praxi! 

dreveny-detsky-prut-hracka 

Materiál

Díly jsou vyrobeny z bukového a habrového dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství z národního parku Duna-Ipoly v Maďarsku. Co si představit pod pojmem odpovědné lesní hospodářství? Eperfa získává dřevo přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

detsky-rybarsky-prut-hracka

Nevhodné pro děti do 3 let! nevhodne-pro-deti-do-3-let Hračka není vhodná do vody! 

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky  v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Rybářský set je stejně jako všechny hračky od Eperfa inspirovaný přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Může se dospělý člověk zamilovat do hraček? Může! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hraji si s
Barva: hnědá
Velikost tašky: 15cm x 10cm x 9 cm
Velikost 1 dílu: cca 9 cm x 2 cm x 2 cm
Délka popruhu: 85 cm
Materiál: bukové dřevo, habrové dřevo
Materiál tašky: vlys, kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.