Magnetické puzzle ryby z jezera Eperfa

Kdyby si mohly Vaše děti poskládat svou vlastní rybu, jak myslíte, že by vypadala? Pojďte to zjistit. 

srdcicko_odrazka set obsahuje 9 rybiček

srdcicko_odrazka hračka pomáhá rozvíjet manuální zručnost 

srdcicko_odrazka spojení na magnet - jednotlivé ryby lze mezi sebou nakombinovat

srdcicko_odrazka masivní bukové dřevo, důkladně opracované - ruční výroba

srdcicko_odrazka dodávané v ručně dělaném papírovém boxu

srdcicko_odrazka bezpečná hračka bezpecne_hracky

doprava-zdarma-eshop  eperfa-otestovano  kontakty

Položka byla vyprodána…
1 195 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Magnetické puzzle ryby z jezera Eperfa

Detailní popis produktu

Také jste jako malí lovili ve vodě rybičky? Jen tak, bez veškerého náčiní jste se je pokoušeli chytit do rukou. A i když vaše práce přišla často nadarmo, od zábavy vás to neodradilo?

Oprašte své lovecké schopnosti a poskládejte společně s vašimi dítky ryby známe i ty neznámé. Pojmenujte si všechny nové druhy, které se Vám podaří vytvořit. Jednotlivé části ryb k sobě přilnou díky magnetce, které jsou na každém dílku. 

drevene-hracky-puzzle-staveni

A jaké to rybky dostanete? Po otevření papírového boxu se vám předvedou ryby, které najdete v maďarském jezeře Balaton. 

Hračka pomáhá malým dětem rozvíjet manuální zručnost a zároveň je zábavnou formou naučí poznávat určité druhy ryb. 

Dřevěné ryby jsou zabaleny v krásné papírové krabičce. Pokud tedy sadu kupujete jako dárek, odpadne Vám starost s balením dárku - stačí, když box ovážete stuhou a dárek je na světě.

magneticke-puzzle-ryby

Materiál

Káča je vyrobena z bukového dřeva, které pochází z odpovědného lesního hospodářství z národního parku Duna-Ipoly v Maďarsku. Co si představit pod pojmem odpovědné lesní hospodářství? Eperfa získává dřevo přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

rucne-vyrabene-hracky_1

Nevhodné pro děti do 3 let! nevhodne-pro-deti-do-3-let

Všechny hračky jsou vyráběny ručně. Každá je tedy originál a mohou se od sebe nepatrně lišit. Hračky jsou vyráběny individuálními řemeslníky  v malých dílnách v okolí Budapešti.

prace-v-dilne

Nahlédnutí do jedné z dílen

Rybky jsou jako všechny hračky od Eperfa inspirované přírodou v Maďarsku, kde značka Eperfa působí. 

Celá filozofie Eperfa se točí kołem snahy probudit v dětech lásku k přírodě. Naučit je ji už od plenek respektovat, vážit si jí a nebrat ji jako samozřejmost. Když dětem dokážeme vštípit tyto principy, v budoucnu jim přijde přirozené přírodu chránit. ♥

Výroba hraček Eperfa je ve všech jejích stádiích udržitelná.

 handmade-hracky

 

maminka_radi_a_doporucuje

 NELA BALUŠÍK

Maminka dvou dětí a majitelka malylojzo.cz

„Může se dospělý člověk zamilovat do hraček? Může! Nádherné zpracování do nejdrobnějších detailů, kvalitní masivní dřevo a zábava pro děti i rodiče. Eperfa hračky jsou pro mě snem. Snem o přírodě, o kterou budeme s láskou pečovat, abychom ji předali našim dětem v co nejlepším stavu.“ 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěná puzzle
Barva: hnědá
Velikost 1 ryby: cca 10 cm x 4 cm x 1,6 cm
Materiál: bukové dřevo, magnet
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hračky Eperfa jsou inspirovány krajinou a divokou přírodou v Maďarsku, kopci kolem Budapešti a neustále se měnícím jezerem Balaton. Věnují se dětské přirozenosti, kde děti mohou volně objevovat a věnovat čas pozorování.

S hračkami Eperfa znovu ožívají naše kouzelné vzpomínky z dětství. A právě hračky mohou být způsobem, jak vyprávět příběh našeho dětství další generaci.

Značka Eperfa při navrhování svých hraček spolupracuje s odborníky v oblasti přírody (např. Birdlife Hungary, Maďarské přírodovědné muzeum, Národní parky Duna-Ipoly a Balaton), aby docílila toho, že jejich hračky budou vyvedeny do nejmenších detailů

95 % dřeva získává Eperfa z národního parku Duna-Ipoly Nemzeti Park, přímo od lesníků, kteří tam udržují lesy a dbají na to, aby byl celý ekosystém dobře chráněn a aby o něj bylo postaráno.

Všechny naše hračky jsou vyráběny eticky, individuálními řemeslníky a v malých dílnách v okolí Budapešti, kde jsou zaměstnáni handicapovaní a sociálně znevýhodnění lidé.